Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Florent Bagni: To nowe zdjęcie mówi nam wiele o jego zdrowiu

Fani wciąż słyszą wieści od Florenta Bagni Odkąd zdiagnozowano u niego raka z płuc. Widząc w nim uśmiech piosenkarza nowe zdjęciemożna tylko uspokoić.

uspokajający strzał

2022 to rok, w którym Florent Bagni nigdy nie zapomni. W styczniu piosenkarz ogłosił, że ma raka płuc. Dlatego musiał…Odwołał swoją 60. doroczną trasę rozpocząć chemioterapię. naturalnie, ta wiadomość Głęboko zaniepokoił fanów Florenta Bagniego.

Jednak odwaga towarzyszki Azusiny dała im nadzieję. W rzeczywistości, pomimo tej nieoperacyjnej choroby i Sesje chemioterapiiA ojciec Isel Zawsze był pozytywnie nastawiony do swojego zdrowia. Jednocześnie wciąż uspokaja swoich fanów, gdy tylko ma szansę.

Wygląda też na to, że Florent Bagni jest teraz poprawa. Co więcej, niedawne zdjęcie piosenkarza po raz kolejny dało nadzieję jego fanom. Strzał został udostępniony na koncie fanów piosenkarza.

Powyżej widzimy to poezja muzyk zacznij płacić. Ma też duży uśmiech i Wygląda na to, że przybrał na wadze.

„W dobrej formie”, konto fanów skomentowało to zdjęcie piosenkarza.

Komentarze fanów

W obliczu najnowszego zdjęcia Florenta Bagniego jego fani Nie mogą się powstrzymać Odpowiedzieć. W komentarzach widzimy, że Większość z nich jest zadowolona zobaczyć piosenkarza „W wysokiej sprawności”.

Jeden z użytkowników napisał: „To przyjemność widzieć go wspinającego się po zboczu w kierunku pełnego wyzdrowienia”.

Ten ostatni kontynuuje, mówiąc, że widząc Florenta Bagni „Bardzo satysfakcjonujący” to jest prawdziwe „chętnie”. Jak twierdził ktoś inny, tak było ” Świetnie „ Czy to muzyka „uzupełnione” A „włochaty”.

mam nadzieję, że Całkowicie wyleczony z tej choroby Więc znów możemy go zobaczyć na scenie.

jak on się teraz miewa?

Jak wspomnieliśmy nieco powyżej, Florent Bagni przynosi swoje wieści Kiedy tylko ma szansę. Na przykład w maju 2022 r. zabrał się do mediów społecznościowych, aby ujawnić, że jego stan się poprawił. Według niego protokół poszedł dobrze. Powiedział, że po dwóch sesjach chemioterapii jego guz się skurczył.

Jeśli na początku „Wielki jak kiwi”ostatecznie zamienił się w „orzech”Według Florenta Bagniego. Tak więc ten ostatni Radioterapia rozpoczęła się natychmiast A Bardziej intensywna chemioterapia..

Mimo swojej choroby Florent Bagni chciał być obecny zwłaszcza na ostatnich etapach „dźwięk”. Podczas zakończenia programu udostępnij Jego radością jest być jurorem w tym konkursie.

READ  Niemcy podejrzewają, że glony są przyczyną śmierci tysięcy ryb

Twierdził, że cała ekipa pokazowa ” nieprawidłowy „Czy to muzycy, produkcje czy inne. Pamiętaj, że towarzysz Azuceny jest trenerem na zawodach Od ponad dziesięciu lat. W ciągu ostatnich lat, zgodnie z jego wypowiedziami, spędzał tylko dobre chwile w otoczeniu zespołu „dźwięk”.

„Cieszę się, że spędziłem cały ten czas z tymi wszystkimi ludźmi” – powiedział, zanim im podziękował.

Fani mogą być spokojni

Słowa, które zdecydowanie mają rozgrzewa serce zainteresowanych osób. Ponadto po pojawieniu się w finale „dźwięk”Florent Bagni stał się bardziej skryty. Tak więc to jego krewni przekazują informację o jego stanie zdrowia. Na przykład piosenkarz Angon uspokoił fanów ojca Ayl o jego zdrowiu.

Media podają też informacje o Florencie Bagnim. Tak jest zwłaszcza w tym przypadku. W wydaniu z 15 lipca 2022 r. magazyn ujawnił, że Florent Bagni jest on idzie Reszta jest w Portugalii po finale „dźwięk”.

Nawet jeśli ta bitwa ma dużo Zmęczony Florent Bagni, ostatni Wygląda na to, że teraz działa lepiej. Nawet przybrał na wadze, a jego ostatnie zdjęcie zamieszczone na jego fanowskim koncie jest tego dowodem. Wygląda więc na to, że piosenkarzowi wszystko idzie dobrze. Coś, co ucieszy jego wiernych fanów!