Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Finalista Coupe de France Toulouse-Nantes: „Nie wiem, kto wpadł na tak genialny pomysł…” Antoine Compoir sprzeciwia się programowaniu

Finalista Coupe de France Toulouse-Nantes: „Nie wiem, kto wpadł na tak genialny pomysł…” Antoine Compoir sprzeciwia się programowaniu

podstawowy
Tak więc na konferencji prasowej w celu omówienia nadchodzącego meczu pomiędzy FC Nantes a Alstac. Trener Wysp Kanaryjskich, Antoine Compoir, wykorzystał okazję, by zażartować z programu kolejnego finału Coupe de France przeciwko TFC.

Konfrontacja pomiędzy FC Nantes i TFC w finale Coupe de France odbędzie się 29 kwietnia. Tym samym Wyspy Kanaryjskie drugi rok z rzędu trafią na Stade de France.

Jednak program meczu wcale nie podoba się Antoine’owi Compoirowi. Ten ostatni chciał to ujawnić na konferencji prasowej w piątek, 21 kwietnia.

Przeczytaj także:
Finał Coupe de France w Toulouse-Nantes: „Przede wszystkim zdaję sobie sprawę, że już jesteśmy w finale” – powiedział Antoine Compoir przed meczem z Troyes

Źle dobrana data

Trener Wysp Kanaryjskich powiedział, że nie jest zadowolony z wybranego terminu finału Pucharu Francji. Tak naprawdę posiadacze tytułu wciąż próbują ratować swoje skórki w Ligue 1, aby nie spaść do Ligue 2. A osoba, która była jednocześnie trenerem TFC, uważa, że ​​finał Coupe de France powinien zostać rozegrany dopiero po zakończeniu turnieju. więcej.

Przeczytaj także:
Lorient-TFC w Ligue 1: O której godzinie i na jakim kanale oglądać ostatni mecz Tuluzy przed finałem Coupe de France?

Powiedział podczas konferencji prasowej:Wiadomość wymknęła się od niego w zeszły weekend. To trudne i nawet dla mnie rozmawiamy o tym meczu z Troy, ale wszyscy jesteśmy w nastroju na następną sobotę. Pamiętam, że za naszych czasów finały odbywają się na zakończenie sezonu. To był ostatni mecz! Nie wiem, kto wpadł na genialny pomysł, żeby go tam umieścić… Tak było też w zeszłym roku, ale byliśmy w dobrej pozycji w lidze i daliśmy radę, dbając o to, by drużyna była jak najmocniejsza finał. Dziś jest inaczej, bo gramy o utrzymanie w lidze. Potrzebujemy punktów”.

READ  Kylian Mbappe twierdzi, że „nigdy nie prosił o jego wyjazd w styczniu”, po sukcesie Paryża przeciwko Marsylii.

Przeczytaj także:
Finał Coupe de France Toulouse Nantes: To już koniec! Brak wolnych miejsc, mecz zostanie wyprzedany

Ponownie, harmonogram spotkań nie wydawał się działać dla wszystkich.