Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

FC Nantes chce przedstawić Arkadiusza Milika!

FC Nantes chce przedstawić Arkadiusza Milika!

Co dalej z tą reklamą?

Mistrzostwa Europy zamknęły swoje miejsce w letnim okienku transferowym i pierwszą partię spekulacji. Najnowsze plotki prawdopodobnie wywołają poruszenie. według niedyskrecji RMC Sport, FC Nantes, pod wpływem swojego szefa Waldemara Keity, marzył o przedstawieniu się… Arkadiusz Milik! 28-letni polski napastnik został wypożyczony z opcją zakupu w Olympique de Marseille zimą 2021 roku i należy do Olympique de Marseille do 2024 roku.

Dziesiątki ostatniego ćwiczenia Ale potem zakwalifikował się do następnej Ligi Europejskiej Ich sukces przeciwko Aiglons w finale Coupe de FranceTak więc Wyspy Kanaryjskie mogą zadać pierwszy duży cios na tym rynku transferowym. Proces ten rodzi jednak wiele pytań. Czy takie podejście Nantes może zainteresować 9. pułk na kilka miesięcy przed kolejnymi mistrzostwami świata, które odbędą się w Katarze? Jak zawierasz tę transakcję? Konwertować od 12 do 15 milionów? Pożyczka ?

Melek, niedostępne marzenie dla zarządu Nantes?

Jeśli proces wydaje się trudny do zrealizowania, a co więcej, gdy wiemy, że reprezentant Polski (62 selekcje, 16 goli) zarabia obecnie w Marsylii ok. 3,5 mln euro rocznie, to informacja ta jest dobra i potwierdzona przez otoczenie kierownictwa Nantes . „Wokół Arika jest duże zainteresowanie, mówimy o prawdziwym napastniku, ale naszym pomysłem jest zachowanie najlepszych, a Milik jest związany z klubem.Prezes i dyrektor generalny OM Pablo Longoria ogłosił niedawno, że należy chronić przyszłość.

Zdeterminowany, by go utrzymać, płyta Marsylii, mimo wszystko, od czasu przybycia do Canebière nadal wisi na decyzji gracza o zmianie strumienia i często jest w sprzeczności ze swoim trenerem. Były napastnik Napoli, założony, a następnie zdegradowany do ławki, zanim został powołany do składu wyjściowego, nie jest jeszcze znany, którą nogą zatańczyć pod wodzą Jorge Sampaoli. Jednak, jak pokazano ostatnio ProwansjaMelek nie wydaje się gotowy do opuszczenia OM. Podczas wymiany z trenerem Czesławem Micniewiczem polski napastnik potwierdził, że nie ma zamiaru zmieniać powietrza w nadchodzącym letnim okienku transferowym. W obliczu zbliżających się Mistrzostw Świata w Katarze, ojczyzna Tichego, Said w Marsylii, wydaje się być zdeterminowana, by w przyszłym sezonie nosić białą kurtkę i niebo. Ale czy wiesz…

READ  Nastoletni ojciec wraca do kłótni córek z Mathieu van der Pol