Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Faustin Bullert wywołuje wielki skandal, kiedy nosi drogą bransoletkę

Faustin Bullert wywołuje wielki skandal, kiedy nosi drogą bransoletkę

Kilka godzin temu Faustin Bullerte udostępnił selfie w sieciach społecznościowych, nosząc markową bransoletkę. Co budzi skandal internautów. Redakcja Objeko powie więcej.

Reklama dla projektanta

Faustine Bollaert zamiast być bardzo aktywna na portalach społecznościowych, uwielbia dzielić się swoim codziennym życiem z internautami. Oprócz życia jako matki i codziennego życia jako prezenterki w France 2, ta piękna kobieta uwielbia także dzielić się najlepszymi chwilami z przyjaciółmi. Dlatego we wtorek 11 maja postanowiła podzielić się z nimi swoim nowym odkryciem: bransoletką „My Move”, stworzoną przez jej przyjaciółkę Valerie Messika. Tak więc na zdjęciu widzimy dwie kobiety noszące na nadgarstku skórzany pasek ze srebrnym dodatkiem:Absolutna pasja do nowej bransoletki „My Move” Messiki i jej projektantki Valérie MessikaWyjaśnia gospodarz France 2.

Oczywiście projektant nie potrzebował dużo czasu na odpowiedź i odpowiedź. W szczególności powiedziała:Bardzo dobrze spędziłam tę chwilę wśród dziewczyn … Dziękuję, przyjacieluNiestety nie wszystkim podobał się ten post, delikatnie mówiąc, jeśli bransoletka miała dość dobry rezonans, cena wywołała skandal. użytkownicy Internetu. W ciągu kilku minut zdjęcie wywołało prawdziwą kontrowersję, ponieważ klejnot był oferowany w cenie 990 euro w miejscu, w którym jest sprzedawany, podczas gdy inne bransoletki są sprzedawane za 890 do 30 tysięcy euro. Oszałamiająca suma, kiedy wiemy, że wielu Francuzów ma kłopoty.

Internauci atakują Faustina Bullerta

Po opublikowaniu Faustyny ​​Bollaert kilku internautów potrzebowało czasu, aby odpowiedzieć na zdjęcie. W rzeczywistości wielu z tych, którzy zauważają, że bransoletka była poza budżetem. Na stronie projektanta cena bransoletki na zdjęciu to 990 euro: „Niesamowite, ale nie w zasięgu wszystkich budżetów”, „Szkoda i trochę za drogie dla mnie”, „Świetnie, ale tylko dla wybranej grupy osób ze względu na ceny i często droższe niż płaca minimalna!” „Niestety nie mieszczę się w moich możliwościach…”, „I tak nadużywasz cen”,Jasne, żeby móc się dobrze bawić, trzeba dużo zarobić!Szczególnie czytamy w komentarzach.

READ  Alain Delon: „Przestań chemioterapię!” Pojawiła się nowa wiadomość tekstowa od Anushki, która jest niepokojąca

https://www.youtube.com/watch?v=1cVvxp6xTOc

Ale poza ceną bransoletki niektórzy ludzie nie rozumieją, dlaczego Faustin Polart został tak wyrzucony z gry w lokowanie produktu. Według internautów powinien pozostać oryginalny, bez konieczności zarabiania pieniędzy za pośrednictwem sieci społecznościowych:„O nie, ona też zajmuje się lokowaniem produktu!” Faustin, bardzo cię doceniam Jesteś rozczarowany lokowaniem produktówTak bardzo cię kocham, ale wszystkie te reklamy mnie zasmucają.Oni powiedzieli. Pomimo krytyki wiele osób broniło prezentera. Dla nich ma pełne prawo oddawać się swojej ciężkiej pracy.

Faustin Bullert jest gotowy do przejęcia władzy od Jeana-Luca Delaro

Od 2017 Faustin Bullert świeci popołudniem we France 2 zDziś zaczyna się, Program certyfikacji. Trzeba powiedzieć, że młodą kobietę zawsze pociągały tego typu programy, odkąd była fanem Jeana-Luca Delaro. Co więcej, w niedawnym wywiadzie opowiadała o swoim pierwszym spotkaniu z nim:Dziś jestem w jego siedzibie, w Reservoir Prod, firmie, którą stworzył i której produkcja zaczyna się dzisiaj. Zatrzymałem audio K7 z naszego spotkania w moim biurze. Jego oddziały podarowały mi własne pióro. Zawodowo bardzo mi się to podobało. Często o tym myślę”.

Po śmierci Jeana-Luca Delaro Faustin Bullert był w stanie nieść pochodnię. W rzeczywistości gospodarz France 2 chciałby móc wznowić swoje programy studiów w najlepszym czasie. Według niej to może być dla Więc : „Śniło mi się, że wezwano mnie do zrobienia dubbingu do filmu animowanego. Następnie chciałbym uosabiać odrodzenie programów certyfikacyjnych w czasie największej oglądalności. Pracujemy nad nowym formularzem, który nie będzie tylko poprawką, która zaczyna się dzisiaj. To powinno wkrótce nastąpić”.