Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fan twierdzi, że został odurzony narkotykami i napadnięty podczas koncertu Rammstein

Fan twierdzi, że został odurzony narkotykami i napadnięty podczas koncertu Rammstein

Słynny zespół metalowy Niemiecki Rammstein oskarżony o napaść ze strony fana. Na Twitterze młoda kobieta pochodzenia irlandzkiego twierdzi, że tak znieczulający I zostali zaatakowani, gdy artyści w nim śpiewali bal studencki w Wilnie (Litwa) w raportach z 22 maja Telewizja BFM. Przebieg wieczoru wyjaśnia w kilku postach.

Mówi, że od jakiegoś czasu rozmawia z członkami otoczenia artystów. Według niej ten ostatni zaprosił ją na prywatne przyjęcie, które odbyło się przed koncertem w Wilnie. Następnie zarezerwowali dla niej miejsce VIP, aby mogła uczestniczyć w pokazie w jak najlepszych warunkach. Fan metalu, bez wahania przyjąłem zaproszenie i poszedłem na koncert.

mgliste wspomnienia

Fan twierdzi, że wypił kilka drinków podczas koncertu, nie przesadzając. Wkrótce jednak poczujesz się źle. Wyjaśnia, że ​​nie ma dokładnych wspomnień z reszty wieczoru, co prowadzi ją do przekonania, że ​​​​będzie pod wpływem narkotyków. Również według jej zeznań miała się spotkać z Tillem Lindemannem, wokalistą grupy, w małym pokoju pod sceną podczas przerwy. Ale ten ostatni byłby zły, gdyby dowiedział się, że nie chce z nim uprawiać seksu.

Potem poszedłem na imprezę zorganizowaną przez Tilla Lindemanna. Ale od tego momentu nie mogła pamiętać reszty nocy. Następnego ranka podobno wymiotowała i trzęsła się. Odkryła również siniaki na swoim ciele. Poszła na komisariat, aby opowiedzieć swoją historię i poddać się badaniu. W jego ciele nie znaleziono śladów narkotyków.

Grupa zaprzecza

W zamieszaniu od czasu oskarżeń Rammstein odpowiedział Świergot Niedziela. Członkowie grupy zaprzeczyli faktom. „Odnosząc się do krążących w Internecie zarzutów dotyczących Wilna, możemy wykluczyć możliwość, że rzekome zdarzenie miało miejsce w naszym środowisku” – napisali. Wyjaśnili również, że nie są świadomi „żadnego oficjalnego śledztwa w tej sprawie”. Policja potwierdziła litewskim mediom LRT Nie zgłoszono żadnej reklamacji.

READ  Ojciec Britney Spears planuje zrezygnować z bycia jej opiekunem

Młoda kobieta poinformowała jednak we wtorek, że przez kilka godzin rozmawiała z litewską policją. „W końcu wzięli ode mnie oficjalne oświadczenie i dali mi numer referencyjny” – powiedziała w mediach społecznościowych.