Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Eric Naulo zły na Yacine Belattar i Cyrila Hanouna na temat tytoniu (wideo)

W najbliższy piątek 1 października o godz TPMPEric Naulo powrócił do konfrontacji z Yassine Blattar dzień wcześniej w Kolejna skala ton Ze złością twierdził, że komik groził mu podczas i po występie.

Jeśli dyskusje są nadal aktywne Kolejna skala tonI Szczególnie gorąco było w czwartek 30 września. Eric Naulu I Yassine Belattar Właściwie spędziła część programu biegając dookoła Bardzo kontrowersyjny Eric Zemmour, którego Powstań w medialnym krajobrazie Dużo rozlanego atramentu. skarcony przez Erica Naulu wsparcie argumentów A były felietonista CNews, Yacine Belattar, wielokrotnie nazywał go „facho”. Co nie przypadło do gustu zainteresowanej osobie. Ton między dwoma mężczyznami rósł coraz bardziej, aż w końcu Eric Nolo nagle wstał z krzesła, aby wyrównać rachunki twarzą w twarz ze swoim przeciwnikiem, Zmuszanie do interwencji Cyryla Hanouny i ochrony.

Komentarze Yassina Balatara i Erica Nolio

starcie w tym Papa wraca w piątek, 1 października o godz Nie dotykaj mojego telewizora, z kluczowymi interesariuszami…ale otrzymany osobno na planie. Cyryl Hanouna daj pierwszeństwo Yassin Balatar, który powiedział, że nie żałował swoich komentarzy poprzedniego dnia. Komik daje nawet warstwę, wyjaśniając, że Eric Naulo był “Utworzony” Przez Laurenta Ruquiera, który nigdy wcześniej nie miał zawodu, a potem traktując go ponownie jako… “faszyzm”. Wystarczy, żeby zirytować pisarza i felietonistę. Gdy na plan wchodzi z kolei Eric Nolio, nie kryje głębokiego smutku z powodu tego, co wydarzyło się wczoraj i tego, co właśnie usłyszał.. – Wybacz, to jest maskarada. Oddaj głos Blatterowi za nowe kłamstwa, za nowe kłamstwa. również protestować.

Platar zrobił specjalny rodzaj agitacji gówna.

Wściekły na Yassine Blattera i Cyrila Hanouna Eric Naulo jest zdeterminowany, by usłyszeć swoją prawdę. „Przyszedłem powiedzieć bardzo proste rzeczy. Oczywiście mam dość tego, co się wczoraj stało. Nie tylko z mojej osobistej sprawy, ale z roli debaty w ogóle. Jestem zdecydowany zapamiętać coś bardzo prostego. W tym roku obchodziłem swoje 60. urodziny, wzywam każdego, aby znalazł notatkę lub akcję, która wygląda dla mnie jak faszyzmHistoryk zaczął. Zanim straci panowanie nad sobą: „Wczorajsza debata trwa, którą rzucał na mnie kilka razy” – powiedział. Wzywam każdego, aby znalazł dla mnie coś takiego jak epidemia! W sieciach społecznościowych nadal istnieją wątpliwości. Platar, który specjalizował się w podsycaniu bzdur w sieciach.

READ  Jak oglądać transmisję na żywo z Gateshead Diamond League Series

„Znowu mi groził po przedstawieniu”

Następnie Eric Naulo twierdził, że groziła mu Yassine Blattar, na planie, a potem za kulisami. Kolejna skala ton :Nigdy nie pozwolę sobie oczerniać, obrażać i grozić, nalegać na ten akt grożenia przez bandytę. Bo dla mnie Blattar to przede wszystkim seryjny morderca, poza tym, że jest niezbyt zabawnym humorystą”. Następnie kontynuuje: Co widziałem wczoraj, co słyszałem Balatar, w ostatnich minutach debaty, który zwraca się do mnie groźnie i mówi: „Ci, którzy uczestniczyli we wspinaniu się na Zemmoura, muszą mu zapłacić”. Co powinienem zrobić ? Zaangażować się w ochronę policyjną? Groził mi ponownie po koncercie, kiedy wyjeżdżałem, w sposób nie budzący wątpliwości. Nazywam ją bandytą. Z siebie Eric Naulu w końcu podsumowuje: – I znowu do niego dzwonię? Na pół godziny? Ale co to jest maskarada!