Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Epic Games Store: Spirit of the North i The Captain za darmo w tym tygodniu, gra survivalowa z Dinosa i Tactical RPG wprowadzonymi w następnej kolejności

Epic Games Store: Spirit of the North i The Captain za darmo w tym tygodniu, gra survivalowa z Dinosa i Tactical RPG wprowadzonymi w następnej kolejności

Po raz kolejny masz dwie darmowe gry do zebraniaSklep z grami epickimiDo czwartku 22 września. To jest zgodne z oczekiwaniami duch północy i inni Lider które są prezentowane, jedna oferująca przygodę z lisem na Islandii, a druga retro przygodę w kosmosie.

Podsumowania i linki do pobrania są dostępne poniżej.

duch północy

Spirit of the North to trzecioosobowa gra przygodowa inspirowana pięknymi i tajemniczymi krajobrazami Islandii. Historia jest zakorzeniona w różnych częściach folkloru nordyckiego.

Gra jest wyjątkowa, ponieważ celowo nie zawiera dialogów ani narracji. Gracze muszą czerpać inspirację ze swojego otoczenia, aby rozwiązywać różne łamigłówki i nabrać znaczenia zaginionej starożytnej cywilizacji.

Wciel się w zwykłego rudego lisa, którego historia związana jest ze strażnikiem zorzy polarnej, duchem lisicy. Przechodząc przez góry i pod czerwonym niebem, dowiesz się o swoim towarzyszu i zdewastowanych ziemiach.

Lider

Grasz jako kapitan Thomas Wilmo, naukowiec zaginionej floty obcych po drugiej stronie galaktyki. Ciemne siły są w drodze na Ziemię, aby zniszczyć naszą planetę, a ty masz jedyną rzecz, która może je powstrzymać.

Szybko przemierz galaktykę. Po drodze poznawaj nowych przyjaciół… i wrogów. Nie będziesz w stanie uratować wszystkich. Kogo zostawisz? Jakie cywilizacje uratujesz (lub zniszczysz) podczas swojej podróży? Wszystkie te decyzje zależą od Ciebie.

W końcu jesteś… kapitanem!

w następnym tygodniu, Epickie gry Zostaniemy poproszeni o otwarcie ARK: Survival Evolved (Już oferowane w 2020 r.) i Glumhaven, Taktyczne RPG z akcentami pełzacz lochów kto przyjeżdża?EGS Kilka miesięcy po wydaniu w parowy.

edytor winietWsparcie
redaktor
Ulubieniec twojego ulubionego redaktora od 2009 roku, pasjonat muzyki, która sprawia, że ​​pompon, fan wszelkiego rodzaju sitcomów. Dużo grałem w Pokemony w swoim życiu.
Chodź za mną : Gracze na Twitterze
READ  wideo. Ich pies wzniecił pożar w kuchni, gdy spali: parę udało się uratować dzięki podłączonemu do nich głośnikowi