Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Eddie (żonaty od pierwszego wejrzenia) jako para małżeńska: Ujawniono pierwsze zdjęcie jego partnera

Eddie był jednym z kandydatów do Żonaty od pierwszego wejrzenia 2022 (M6). Podczas kręcenia poznał Jennifer, z którą był zgodny w 81%. Ale ich związek był krótkotrwały z powodu zablokowania 32-letniego kierownika salonu fryzjerskiego. Od tego czasu dyrektor wydarzeń Lil przewrócił stronę. Obecnie jest w związku i po raz pierwszy udostępnił zdjęcie swojej dziewczynie.

W Cannes Eddie usadowił się, by skorzystać z zasłużonego odpoczynku. Ale 8 sierpnia były kandydat M6 spędził dzień w Saint-Tropez. Szczególnie miał okazję odbyć wycieczkę łodzią, jak ujawnił w swojej historii na Instagramie. Udostępnił też czarno-białe zdjęcie, które musiało zachwycić jego fanów. Możemy dostrzec młodego mężczyznę leżącego tam przed łodzią. Za nim blondynka, młoda kobieta, również leży, patrzy na morze, zdjęcie zostało zrobione od tyłu, więc niestety internauci nie widzą twarzy dziewczyny. Może Eddie wkrótce ujawni więcej.

Pod koniec czerwca były mąż Jennifer sformalizował swój związek podczas wywiadu z Telewizja rozrywkowa. „Sprawia że czuję się dobrze. Powiedziałem Jennifer. Ta historia przydarzyła mi się w ten sposób. (…) Jest bardzo, bardzo dobrą przyjaciółką. Pojechaliśmy razem na wycieczkę. Nic się między nami nie wydarzyło, nie było tajemnicy. Miesiąc temu coś się między nami wydarzyło, a my próbujemy od dwóch tygodni… Całkiem fajnie. Oboje spojrzeliśmy na siebie inaczej. Na początku zobaczymy, dokąd nas to zaprowadzi„Uradowałem się.

Ostatnie wieści, Jennifer wciąż jest singlem. „Jestem bardzo zadowolona z życia z synem, rodziną, przyjaciółmi i pracą. tak mi dobrze„, Pewny Magazyn telewizyjny Osoba, która niedawno przeszła trudną przygodę. Tak więc obecnie spędza wakacje sama z synem.

READ  Strefy wolne od LGBT: Unia Europejska grozi wycofaniem miliardowej pomocy z pięciu regionów Polski