Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dwayne Johnson wprowadza na siłownię słuchawki push-up JBL

The Rock wprowadza nowe słuchawki nauszne JBL, skierowane do tych, którzy lubią podnosić żeliwo.

Aby ukształtować swoją legendarną konstrukcję, Dwayne Johnson niewątpliwie spędza godziny na podnoszeniu żeliwa. Ale aktor, który obecnie występuje w Rejsie po dżungli, również wydaje się być miłośnikiem muzyki. Nie jest więc niespodzianką, że współpracujemy z JBL i opracowujemy kask, który obiecuje wydajność mięśni… dla sportowców. Nauszne słuchawki treningowe noszą nazwę Under Armour Project Rock, co obiecuje stać się sprzymierzeńcem wszystkich entuzjastów aktywności fizycznej.

Produkt wydany w 2018 roku został przeprojektowany, ale wykazuje lepszą wydajność po stronie baterii. JBL już obiecuje 45 godzin ciągłego słuchania, co wystarczy, aby wykonać kilka ćwiczeń bez przechodzenia przez zrobione pudełko. Dzięki szybkiej wysyłce marka zapowiada, że ​​będzie można z niej skorzystać 2 godziny pracy na baterii po zaledwie 5 minutach ładowania.

Do intensywnych treningów

Kto mówi, że akcesoria sportowe, mówi, że wodoodporność i Under Armour Project Rock korzystają z Certyfikacja IPX4 By przetrwać każdy rodzaj treningu, nawet najcięższy. Nie ma więc ryzyka zepsucia produktu przez pot. Jest to również możliwe Oddziel szybkoschnące poduszkiprać ręcznie. Celem jest oczywiście utrzymanie najlepszego wyglądu produktu, nawet po miesiącach użytkowania. Wyposażony w dwie unikalne technologie tkanin firmy Under Armour, UA Storm Super Grip poprawia stabilność urządzenia, a SuperVent zapewnia optymalną wentylację w padach.

Dźwięk jest reklamowany jako bogaty i mocny dźwięk, przeznaczony wyłącznie do uprawiania sportu z bogatym basem do intensywnych aktywności. Możliwe jest również dostosowanie równania, aby dostosować urządzenie do wszystkich warunków, wszystko z nowej aplikacji JBL.

Pod względem wzornictwa nie ma nic naprawdę rewolucyjnego. Ubrany na czarno hełm nosi logo marki Under Armour, z którą aktor regularnie współpracuje. Możemy również znaleźć głowę byka, która symbolizuje byłego gracza zapaśniczego. Przypominam, że to tatuaż na jego ramieniu.

READ  Wyprzedaż eShop: Wybór gier i treści do pobrania ze zniżką do -75%, idealne na zakończenie targów E3 2021!

Podobnie jak wiele produktów na rynku, zestaw słuchawkowy jest kompatybilny z Asystentem Google i Alexą. Nie musisz dotykać telefonu komórkowego, aby rozpocząć odtwarzanie ulubionej listy odtwarzania. Zwróć także uwagę na obecność aktywnej redukcji hałasu, która pozwoli sportowcom cieszyć się muzyką w spokoju, nie słysząc tchu tchnienia sąsiada.

UA Project Rock jest już dostępny w cenie 299 euro we Francji. Istnieje możliwość ich zakupu bezpośrednio ze strony internetowej marki.

Kup JBL Tour One BLK