Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dowiedz się, jaki jest konsensus fanów, a zmienisz zdanie!

Więc bądźmy szczerzy, Assassin's Creed III to dobra gra i spotyka się z dużą nienawiścią, a ludzie mówią, że jest zła tylko dlatego, że to nie jest Assassin's Creed II.

Jednak niektórzy fani w końcu zaczęli rozgrzewać się do gry i spotkali się z wyraźną odpowiedzią „a nie mówiliśmy” od fanów, którzy wspierali ją od początku.

W poście na Reddicie Dr_couch_potato stwierdził, że tak naprawdę nie rozumie hejtu, jakim przez lata cieszyła się gra. Trzeba przyznać, że sterowanie wymaga niewielkiej „krzywej uczenia się”, szczególnie po wprowadzeniu nowej mechaniki parkour i skradania się, ale gra jest klasyczną przygodą zabójcy i opowiada kolejną zapadającą w pamięć historię bohatera.

Fani wskazali dokładny powód tak niesprawiedliwej nienawiści i okazuje się, że to nie jego wina. Prawdziwym powodem jest to, że została wydana po arcydziele Assassin's Creed II, a fani po prostu „nie byli gotowi” na zmianę postaci i historii.

Niektórzy twierdzili również, że dzieje się tak dlatego, że miejsce to jest nieco nudne w porównaniu z renesansowymi Włochami, z czym możemy się zgodzić, ponieważ rewolucja amerykańska jest zdecydowanie mniej widowiskowa. Jednak ostatecznie wielu twierdzi, że jeśli spojrzy się na grę taką, jaka jest, a nie na to, co było wcześniej, okaże się, że jest to solidna gra Assassin's Creed, która zasługuje na uznanie.

Jeśli jeszcze tego nie próbowałeś, daj szansę. Jeśli jesteś abonentem PlayStation Plus Extra, będziesz mógł grać w nią za darmo.

READ  Finaliści byli podzieleni co do konieczności wzmocnienia dywizji piórkowej