Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Diabły zidentyfikowały swoich przeciwników w Euro we wtorek

Diabły zidentyfikowały swoich przeciwników w Euro we wtorek

Losowanie rozpocznie się o godzinie 18:00 w Bukareszcie. Drużyna Jacky’ego Mathijssena, biorąca udział w emocjonującej kampanii kwalifikacyjnej, poprzedzona niemal idealnym rekordem sześciu zwycięstw i dwóch strzał w ciągu ośmiu dni, znalazła się w czołówce N.3 swojego współczynnika i niezależnie od tego, co osiągną, podniesie grupę.

Ale orki posiadały głęboką i specyficzną esencję. Jeśli młodzi ludzie, którzy są już aktywni w Czerwonych Diabłach, mają zagrać w tym turnieju, mogą nawet być kandydatami do pierwszej trójki (poza Francją), kwalifikujących się do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.

Rzeczywiście, gracze tacy jak Charles De Ketelaere, Amadou Onana, Loïs Openda, Jérémy Doku, Zeno Debast i Arthur Theate mogą grać w to Euro, zwłaszcza że Diabły nie zagrają w 4. finale Ligi Narodów (14-18 czerwca 2023). Z wyjątkiem Debast, który został wezwany bezpośrednio do A, wszyscy mieli wspólne kwalifikacje. Openda również założył siedem bramek, a Onana był kapitanem siedmiu z ośmiu meczów.

Nieobecna podczas Euro ma nadzieję w 2021 roku, Belgia po raz czwarty zagra w Mistrzostwach Europy do lat 21 po 2002, 2007 i 2019 roku. W półfinale w 2007 roku, co pozwoliło jej na udział w Igrzyskach Olimpijskich 2008, gdzie zajęli czwarte miejsce, nadzieje reprezentacji narodowej były czwarte w swojej grupie na Euro 2019 we Włoszech, po porażkach z Hiszpanią, Włochami i Polską.

READ  Mistrzostwa Europy w siatkówce – trzecia porażka w czterech meczach dla Red Dragons, które zostały pokonane przez Polskę