Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dave w szpitalu: 77-letnia piosenkarka ofiara „ciężkiego upadku” w domu

Dave Był w szpitalu przez kilka dni. W czwartek 27 stycznia 2022 r. w komunikacie prasowym wysłanym przez jego rzecznika prasowego François Trollera podano, że 77-letni holenderski piosenkarz został przyjęty po zgłoszeniu ciężki upadek”w jego paryskim mieszkaniu I jest w szpitalu.W regionie paryskimOd wtorku.Dave jest zmuszony anulować wszystkie swoje zobowiązania na kilka następnych tygodni„, kontynuuje komunikat prasowy. Od tego czasu widzowie znajdą go bardzo szybko w TF1.”ten To będzie sobota za 50 minut w pomieszczeniu Nagranie wywiadu tuż przed tym incydentem”.

Dave jest żonaty od 2019 roku z poetą Patrickiem Loiseau. Para jest razem od pięćdziesięciu lat i świętuje te piękne i długie lata spędzone wraz z wydaniem kolekcjonerskiego pudełka z 90 tytułami, nad którymi wspólnie pracowali.

W niedawnym wywiadzie z tu jest Paryż, Dave założył swoje dwie żony i ich małżeństwo, które odbyło się dzięki słynnemu animatorowi. „Nie chcieliśmy się pobraćArtysta pamięta. Ale nasz przyjaciel Marc-Olivier Vogel doradził nam ze względów administracyjnych. To był bardzo emocjonujący moment w Kalifornii, ale nadal mam problemy, gdy ludzie mówią do mnie „twój mąż”. Lepiej jeszcze jedno słowo. Na przykład „Mój towarzysz”.

Kilka dni temu bardzo popularny wśród publiczności artysta pojawił się na TF1 na dziesiątą edycję sekretna piosenka. Dave chciał być obecny, aby podzielić się bardzo miłą niespodzianką zorganizowaną dla kogoś, kogo kocha z głębi serca, Dorothy. Były gospodarz Dorota Klub Mieliśmy przyjemność go zobaczyć na scenie Teatru Muzycznego Seine w uznaniu tak wielkiego zaszczytu w piosence, z wieloma byłymi członkami Dorota Klub.

Denimowy look Dabura, któremu zawdzięczamy niezapomnianą tubę Vanina, wyraża jego wielki podziw. „Naprawdę mogę powiedzieć, że uwielbiam DorotkęZeznawał przed kamerami TF 1. Jak przypomniał widzom Nikos Aliagas, Dave był stałym bywalcem Dorota KlubWraz z międzynarodowymi gwiazdami. Ale tym razem wokalista nie myślał o sobie. „Tak, to prawda, jestem międzynarodowy, bo jestem Holendrem, zgadza się, to urocze– odparła Dorota z humorem i ironią, jakie znamy.Szczególnie mam ogromną pamięć w piosenkach, o nie kłamco, że śpiewaliśmy razem. To wspaniałe wspomnienie„jak wspomina, Dorothy upierała się przy tym, że Dave był”WiernyDave chciał tam być sekretna piosenka Najbardziej dotknęło to Doroty i moderatora.

READ  TV: Stefan Guy wyrzucony, a Hanoona oklaskiwała kanał +

Życzymy Dave’owi szybkiego i szczęśliwego powrotu do zdrowia.