Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Daniel Riolo miażdży młodzież francuskiej reprezentacji po fatalnym meczu

To niedziela, by zapomnieć o francuskim futbolu. 25 września Didier Deschamps zmierzył się z Danią w Lidze Narodów i przegrał 2:0, a początkowy skład uległ dramatycznej zmianie. Ten słaby występ niestety nie jest jedynym tego dnia, ponieważ drużyna Francji U18 miała fatalny mecz po swojej stronie.

Obecna na Międzynarodowych Mistrzostwach w Tulonie młodzież prowadzona przez Bernarda Dumida przegrała z Polską… przez dużą ilość czerwonych kartek. W rzeczywistości cztery tricolory zostały wyrzucone podczas spotkania, w tym jeden z powodu kaprysu przeciwko słupowi. Po meczu Bernard Diomede nie wypowiedział swoich słów: „Dla niektórych może nie być powrotu do składu Francji, ponieważ muszą to zrozumieć. Ukaram graczy, którzy źle się zachowują„, sprowadź trenera na Francję 3. Obecny na po piłce nożnej Na RMC w niedzielę 25 września Daniel Riolo mówił o tych incydentach i nie zawahał się być bardzo zaciekłym wobec jagód.

Tak czy inaczej, to złe nastawienie i trochę szumowiny. Jest to narodowy wybór oparty na Francuskiej Federacji Piłki Nożnej, która jest na ulicy. To są dzieci, które dorastały we Francji i biorąc pod uwagę status naszego społeczeństwa i władzy w tym kraju… Nie dziwi mnie to– zatrzasnął dziennikarz.

Aurelien Gaucher

READ  Raport o wielkości i stanie rynku wyświetlaczy 3D 2030 - Androidfun.fr