Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy możesz zgadnąć, którego smartfona używa Bill Gates?

Podczas wymiany na Reddicie założyciel Microsoftu opowiadał o swoich preferencjach dotyczących smartfonów. A odpowiedź jest zaskakująca.

Bill Gates, wybitna postać w informatyce, jest znany jako Współzałożyciel Microsoft Z nieżyjącym Paulem Allenem. Teraz z korporacyjnego świata, teraz w rękach (dobrej) Satyi Nadelli, w szczególności Bill Gates stara się wyjaśnić Jak uniknąć kolejnej pandemii W swojej ostatniej książce. Były szef Microsoftu również brał udział w wymianie na reddicie Podczas którego internauci mogą zadawać różne pytania. Jeden z nich ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ dotyczy: Smartfon używany przez Billa Gatesa.

Amerykański miliarder nie zwlekał i tego nie ujawnił Używa urządzenia z Androidem Z dużym ekranem, ale nie Surface Duo 2. Zamiast niesamowitego dwuekranowego smartfona Microsoft, Bill Gates woli Galaxy Z Fold 3 od Samsunga. Ten ostatni wyróżnia się jako jeden z najbardziej udanych składanych smartfonów, ale reakcja byłego dyrektora generalnego Microsoftu była zaskakująca.

© Dziennik du Geek

W rzeczywistości wizerunek Billa Gatesa wciąż pozostaje Ściśle związany z Microsoft. W 1975 roku przejął stery tej firmy, której sukces pozwolił mu stać się jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Opuścił urząd w 2000 r., aby poświęcić się w szczególności swojej Fundacji Billa i Melindy Gatesów, jednocześnie obserwując jego całożyciową działalność. Pozostanie także głównym udziałowcem Microsoftu do 2014 roku, zanim będzie interweniował w różnych obszarach za pośrednictwem swojej organizacji.

Jeśli chodzi o smartfony, Bill Gates jest niewierny Microsoftowi

Samsung Galaxy Z Fold 3 działa Android, platforma, która przemawia do założyciela Microsoft. Od 2017 roku Bill Gates wielokrotnie powtarzał, że na co dzień korzysta z urządzeń z Androidem. W zeszłym roku w wywiadzie dla aplikacji Clubhouse powiedział wytłumaczyć Znany z iPhone’ów swojego odwiecznego rywala Apple, ale platforma Android była lepiej dopasowana do jego potrzeb. „Niektórzy producenci smartfonów z Androidem wstępnie instalują aplikacje Microsoft w sposób, który mi to ułatwia”– powiedział Bill Gates. Z perspektywy czasu ustalamy również, że istnieje spora szansa na zobaczenie miliardera ze smartfonem Samsunga w rękach. Właściwie, Południowokoreański producent i Microsoft są wieloletnimi partnerami Nierzadko można znaleźć aplikacje komputerowego giganta na smartfonach Samsunga.

READ  Recenzja Iiyama G-Master GB2590HSU-B1: przystępny cenowo 25-calowy monitor konkurencji 240 Hz

Dlaczego Bill Gates woli Galaxy Z Fold 3?

Bill Gates zaufanie Dzisiaj posiada „Próbowałem kilku” smartfonów i że rozmiar ekranu Galaxy Z Fold 3 przynosi dodatkową korzyść. „Dzięki temu ekranowi mogę korzystać z dobrego laptopa i telefonu i niczego więcej”, On mówi. Więc główną niespodzianką jest to, że (nawet) Wygląda na to, że smartfony Microsoft nie pociągają Billa Gatesa. Od dawna w trudnych czasach na tym rynku komputerowy gigant próbuje wrócić do tego segmentu dzięki swoim modelom z dwoma ekranami. Po rozczarowującym pierwszym modelu firma poprawiła sytuację z Surface Duo 2, nie będąc w stanie podwoić konkurencji. Nawet jej dwa obiecujące ekrany nie wystarczyły, by przekonać Billa Gatesa.

Galaxy Z Fold3 w najlepszej cenie Cena podstawowa: 1799 EUR

Zobacz więcej ofert