Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy doszło do nowego wycieku dokumentacji medycznej księżniczki?

Jak się czuje księżna Walii? Czy wyciekła dokumentacja medyczna Kate Middleton, która cierpiała na raka?

Księżna Walii trzyma się z daleka. Kate Middleton przechodzi obecnie leczenie raka i nie oczekuje się, że wróci w ten weekend na bardzo ważne wydarzenie z okazji święta rodziny królewskiej: Trooping the Colour. Plotki sugerują, że z okazji tej uroczystości złoży krótką wizytę na balkonie Pałacu Buckingham, jednak opuściła już poprzedzające ją spotkanie z żołnierzami. Publicznie przeprosiła za to, ale wielu ma nadzieję zobaczyć ją 15 czerwca.

Po szokującej ogłoszeniu o swojej chorobie 22 marca mówi się, że żona księcia Williama wraca do zdrowia i przekroczyła „kamień milowy”, ale nie jest jeszcze gotowa do powrotu do obowiązków królewskich, w przeciwieństwie do swojego teścia, który był obecny tego dnia. Na początku miesiąca obchody 80. rocznicy lądowania w Normandii. Ale jak dokładnie czuje się matka George’a, Charlotte i Louisa?

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Kate Middleton znowu zdradza?

Kate Middleton w swoim filmie wyjaśniła, że ​​nowotwór wykryto podczas operacji jamy brzusznej przeprowadzonej u niej w styczniu 2024 r. Księżniczka była wówczas w szpitalu Chemioterapia zapobiegawcza. Po kilku miesiącach wiadomości uspokajają, co do jego stanu zdrowia, jednak nadal nie znamy dokładnego charakteru jego choroby, jej obecnego stadium ani dokładnego leczenia.

Od Świąt Bożego Narodzenia 2023 r. nie pojawiała się publicznie z bliskimi, ale zdaniem królewskiego eksperta może wrócić do obowiązków pod koniec roku. Czekała na zielone światło od lekarzy i skupiła się na powrocie do zdrowia. Ale gdzie dokładnie się to leczy? Po operacji personel szpitala prawie ukradł jego dokumentację medyczną. Czy historia się powtórzyła?

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Gdzie leczy się księżna Walii?

Plotki już wskazują na Kate Middleton Zamierzał opuścić terytorium Wielkiej Brytanii Za jego leczenie. Według niektórych jest to księżna Walii Jest leczony w specjalistycznym amerykańskim szpitalu Centrum Onkologii MD Andersona w Houston. Jednak od poniedziałku 10 czerwca 2024 r. przedstawiciel pałacu zdementował tę informację Kronika Houston. Czy plotki ustaną wraz z tą aktualizacją?

READ  „Hanuna, wynoś się stamtąd!” »: Gospodarz obiecał wyjechać, jeśli zwycięży Front Islamski, przypominają mu demonstranci

Pytanie, które zadaje sobie wielu Brytyjek, dotyczy przede wszystkim jej powrotu na stronę męża. Ten ukochany członek angielskiej rodziny królewskiej budzi niepokój w całym kanale La Manche. Księżniczka otrzymała także wiele wyrazów uczuć i wyrazów wsparcia z całego świata. Ma 42 lata, od 2011 roku jest żoną księcia Williama. Wraz z nim przeżyła medialną burzę związaną z Megaxit, wyjazdem księcia Harry’ego i Meghan Markle, a następnie śmiercią królowej Elżbiety II i chorobą nowotworową króla Karola III. Widok jej w ten weekend w ramionach syna Diany z pewnością rozgrzeje serca wielu obywateli. Ale Zdrowie księżniczki jest najważniejszepodobnie jak spokój jego dzieci, które są jeszcze bardzo małe.

Szarlotka Luiza

Charlotte jest redaktorką „Aufeminin” od 2022 r., pasjonuje się kinem francuskim i międzynarodowym oraz czyta wróżby. Ciekawa wszystkiego, dużo mówi o postaciach takich jak…