Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czarny piątek 2023 – Netatmo podłączony obiekt Podłączone głowice termostatyczne do grzejników Dodatkowy zawór „5 gwiazdek” za 59,99 € (-25%)

Czarny piątek 2023 – Netatmo podłączony obiekt Podłączone głowice termostatyczne do grzejników Dodatkowy zawór „5 gwiazdek” za 59,99 € (-25%)

Oprócz popularnego termostatu Netamo oferuje również podłączone głowice grzewcze do grzejników, które „kontrolują temperaturę w Twoim mieszkaniu”. Obietnica jest kusząca, ale czy jest łatwa w montażu i czy daje dobre rezultaty?

Łatwe w instalacji i konfiguracji za pośrednictwem aplikacji, nasze maski termiczne z podłączonymi głowicami Netatmo. Są szczególnie przydatne do zarządzania temperaturą w domu w poszczególnych pomieszczeniach w wybranych przez Ciebie okresach, bez konieczności grzebania w wszystkich grzejnikach. Nie spodziewaj się znacznych oszczędności energii dzięki tym zaworom, jeśli już zdecydowałeś się na rozsądne zarządzanie grzejnikami. Tutaj przede wszystkim liczy się aspekt praktyczny.

Forty punktowe

  • Głowice termostatyczne są łatwe w montażu.
  • Potrzebne jest tylko jedno narzędzie: precyzyjny śrubokręt (i nawet wtedy, tylko w przypadku niektórych zaworów).
  • Kompletna i łatwa aplikacja do zarządzania programami.
  • Precyzyjnie regulowana temperatura w odstępach co pół stopnia.

Słabości

  • Rachunek szybko rośnie wraz z liczbą grzejników.
  • Głowice termostatyczne są dość nieporęczne.
  • Nie ma zdalnego pomiaru temperatury.

Uwaga: Zgłoszone obniżki cen obliczane są poprzez porównanie dzisiejszej najniższej ceny ze średnimi najniższymi cenami, jakie wszyscy sprzedawcy naliczyli za produkt w ostatnim miesiącu, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wykluczających ceny sklepów, których polityka VAT nie jest jasna (tzw. „szara” sklepach) (zwykle w przypadku importu z Chin).

zastąpić

Minibox Heatzy Pilote pozwala skutecznie sterować ogrzewaniem elektrycznym za pomocą smartfona; Wszystko przy niższych kosztach i bez konieczności posiadania dużej wiedzy technicznej. Natychmiastowy komfort użytkowania. Będziesz jednak musiał uporać się z ograniczeniami technologii przewodu pilotującego, która nie pozwala na zdalną regulację temperatury. Mimo wszystko podoba nam się to rozwiązanie z dodatkową zaletą, jaką jest satysfakcja z użytkowania produktu zaprojektowanego we Francji.

Reklama Twoja treść jest kontynuowana poniżej