Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Covid-19: W Sète obchody Saint-Louis odwołane drugi rok z rzędu

Ekskluzywny DARMOWY MIDI. Drugi rok z rzędu pandemia Covid-19 wyprzedziła ogromny tradycyjny festiwal Sète.

Całkowite anulowanie. St. Louis 2021, który miał odbyć się 19-24 sierpnia, nie odbędzie się. To jest to Drugi rok z rzędu Ta „śmierć duszy”, burmistrz Sete, François Comines, podejmuje tę trudną decyzję.

Nie ma zredukowanego formatu. Wszystko zostało anulowane. Wyjątkowa decyzja na tę wielką uroczystość, która co roku przyciąga dziesiątki tysięcy ludzi na ulice i kanały Singular Island, która nie została odwołana przed II wojną światową. w 2020 r.Decyzja zapadła 5 sierpnia.

Wskaźniki zapadalności na lęki

Burmistrz Sete, który jest również lekarzem, uzasadnił to wznowieniem epidemii, a w szczególności alarmującym wzrostem liczby zachorowań. „Są w ogniu. Mamy 210 lat na Sète Aglopôle Méditerranannée, w porównaniu do 13,4 w dniu 28 czerwca. Ale najbardziej niepokojący jest wiek 16-30 lat, ze średnią 738”. Numery należące wyłącznie do mieszkańców, a nie do turystów, których numery są zarejestrowane w ich rodzimych województwach.

Zadzwoń, aby się zaszczepić

François Communis zaznacza, że ​​ta decyzja została podjęta „w sposób odpowiedzialny. Od dwóch lat robię tylko ochronę Sittoise i Sitwa”. I wezwij ludność do kontynuowania szczepień. Według niego jedynym rozwiązaniem, oprócz zastosowania gestów bariery i użycia maski, jest dalsza konfrontacja z wirusem.

Konkluzja, że ​​zredukowana forma była niewyobrażalna, ponieważ za miesiąc liczby znów by wzrosły, z całą logiką, a poza tym: „St. Louis bez imprezy ulicznej, bez szyn na chodniku, nie byłoby St. Louis.

READ  Musimy szybko wrócić na Księżyc przed burzami słonecznymi