Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Coś we mnie umarło”… Kolejna niesamowita wycieczka Lewandowskiego w Bayernie!

„Coś we mnie umarło”… Kolejna niesamowita wycieczka Lewandowskiego w Bayernie!

Zaczął się jedenasty świat Wykluczono: wywiad Kalidou Koulibaly z „Little Brother”!

Kilka dni po swojej pierwszej sensacyjnej konferencji prasowej Robert Lewandowski zaprezentował okładkę w poniedziałek przed mikrofonem polskiego media OneSport. Omawiając swoją przyszłość, ponownie opuścił Levandose.

„Chcę opuścić Bayern Monachium po kilku latach w klubie i dać z siebie wszystko, to najlepsze rozwiązanie dla obu stron. Lojalność i szacunek są ważniejsze niż ciężka praca. Coś we mnie umarło. Chcę opuścić Bayern Monachium na więcej uczucia w moim życiu”.

Wystarczy dolać oliwy do ognia w już płonącej wężownicy. Wtedy Lewandowski potwierdził, że jego jedynym wyborem jest Barcelona, ​​zanim wywrze presję na Bayern Monachium.

Nie brano pod uwagę żadnych innych ofert poza Barceloną. Jakim zawodnikiem chciałby przyjechać do Bayernu Monachium, gdyby wiedział, że nie może opuścić klubu? Gdzie jest ta lojalność i szacunek? Zawsze byłem gotowy, zawsze chciałem grać , nawet gdy były kontuzje.” . »

podsumować

Mocne słowa o swojej sytuacji wypowiedział przed mikrofonem polskich mediów Robert Lewandowski, napastnik Bayernu Monachium. Po raz kolejny napastnik Bayernu Monachium jasno wyraził chęć opuszczenia bawarskiego klubu.

READ  Włochy na szczycie, rozczarowanie dla Francji