Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Charlene z Monako: To nowa ultrakrótka fryzura, którą uprawia ze swoimi bliźniakami Jackiem i Gabriellą

Kiedy Jack i Gabriella znikają, Charlene z Monako odbiera telefon i dzwoni do bliźniaków przez wideo. Okazja dla księżniczki Monako do ujawnienia nowej fryzury.

Charlene Monako Jest gagą swoich synów! Dowód ze zdjęciami. Księżniczka Monako ujawnia swój czat wideo ze swoimi bliźniakami Jacek A Gabriella, 6 lat, piątek 9 lipca. Również szansa na ujawnienie jej nowej fryzury! W rzeczywistości żonaAlbert II z Monako Obcinał kilka kosmyków swoich i tak już krótkich włosów przez kilka tygodni! – Spędzam czas z Jackie i Bellą robiąc koce do pokoju dziecinnego obok. Powodzenia., napisał Charlene Monako.

Na zdjęciach możemy zobaczyć Charlene W filmie rozmawiał ze swoją córką, która pojawia się na ekranie telefonu ubrana w zieloną kurtkę, niebieskie dżinsy i beżowe buty. Prosty i elegancki styl!

Księżniczka bierze odpowiedzialność

To nie pierwsza fikcyjna poezja Charlene Monako. I tak to ujawniono podczas choinki w Pałacu Książęcym w Monako Połowa jego głowy była ogolona, ​​a po prawej stronie twarzy opadł długi lok. Niesamowity i modny wygląd, którego jeszcze nie pokazałeś, ulubiony Wybierz kapelusz na każdą ze swoich ostatnich wycieczek.

Styl, który z dumą przybierasz i przyjmujesz. Podczas wywiadu z magazynem Punkt widzenia43-letnia matka powiedziała: „Ta fryzura to moja decyzja”.. Następnie wyjaśniła, że ​​w pełni toleruje swój wybór i wcale go nie żałuje. „Tak się składa, że ​​chciałem tego od dawna, uwielbiam ten styl, to wszystko”.

Zapisz się do newslettera Closermag.fr, aby otrzymywać najnowsze wiadomości za darmo