Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cedric Kahn i Aryeh Worthalter za „Proces Goldmana”.

Cedric Kahn i Aryeh Worthalter za „Proces Goldmana”.

W listopadzie 1975 r. rozpoczął się drugi proces Pierre’a Goldmanna, skrajnie lewicowego działacza, skazanego początkowo na dożywocie za cztery napady z bronią w ręku, z których w jednym z nich zabito dwóch farmaceutów. W ostatniej sprawie oświadcza, że ​​jest niewinny, a w ciągu kilku tygodni staje się ikoną intelektualnej lewicy. Broni go młody prawnik George Kegman. Jednak wkrótce ich relacje stają się napięte. Goldman, wymijający i prowokacyjny, ryzykuje karą śmierci i sprawia, że ​​wynik procesu jest niepewny.

Aby oglądać tę zawartość YouTube, musisz zaakceptować pliki cookie reklama.

Te pliki cookie pozwalają naszym partnerom dostarczać Ci spersonalizowane reklamy i treści w oparciu o Twoje przeglądanie, profil i zainteresowania.

+ Benoita Hopkina, główny korespondent gazety „Le Monde”. Pisze długi i wspaniały artykuł na temat Magazyn Świat M W kioskach od ostatniej soboty, który swoją pierwszą stronę poświęcił Pierre’owi Goldmanowi.

Oryginalna ścieżka dźwiękowa autorstwa Cedrica Kahna i Aryeha Worthaltera

Cedrik był

  • 2005 Trio „Hymn Równiny”
  • 2010 Rodriguez „Człowiek z cukrem”
  • 2018 Joan Baez „Diamenty i rdza”

Aryeha Worthaltera

  • 2005 Leonard Cohen „Hotel Chelsea”
  • 2010 Diego Alcigala „Plaza Garganta Con”
  • 2018 Grace Cummings „Niebo”

► ► Znajdź oryginalną ścieżkę dźwiękową naszą stronę na Facebooku I na naszym Konto na Instagramie Ze wszystkimi zdjęciami i informacjami o ofertach

READ  Archeolodzy odkryli w polskim zamku 500-letnią grę planszową