Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Carrefour oferuje idealną rozkładaną sofę, która pomieści wszystkich Twoich nocujących przyjaciół – Tuxboard

Carrefour oferuje idealną rozkładaną sofę, która pomieści wszystkich Twoich nocujących przyjaciół – Tuxboard

Carrefour wystawił na sprzedaż najlepsze sofy, które zamieniają się w łóżka, aby powitać rodzinę lub przyjaciół w Twoim domu!

Carrefour to marka znana ze sprzedaży wielu produktów spożywczych. Ale firma nie ogranicza się tylko do tej dziedziny. W rzeczywistości sprzedają także inne Każdy z artykułów jest bardziej przydatny niż inne Na co dzień.

W ofercie Carrefour znajdują się dwie rozkładane sofy

W swoim katalogu Carrefour oferował do sprzedaży rozkładaną sofę wykonaną z czarnej imitacji skóry. To najlepsza opcja, aby przygotować się na nadejście okresu letniego, na który czekamy przez cały rok.

Dzieje się tak głównie dlatego, że tekstura sztucznej skóry jest zazwyczaj chłodniejsza w dotyku. Dzieje się to w okresie, kiedy temperatury nie są zbyt wysokieNie zapewni ci ciepła.

Ta rozkładana sofa jest w kolorze czarnym i wykonana ze sztucznej skóry. Dzięki prostej konstrukcji można go zainstalować w niemal każdym domu i pomieszczeniu. Sofa Carrefour ma otwór w kształcie książki i jest bardzo łatwa w montażu.

Posiada również chromowaną przednią nogę ze srebrnym wykończeniem. Pozwala to zachować swój styl, patrząc od przodu. Dodatkowo oferuje łącznie trzy miejsca siedzące. kompletny Dzięki temu rodzina może spokojnie usiąść na sofie.

Nie ma wątpliwości, że jest to idealny produkt, jeśli chcesz miło spędzić czas z rodziną. ale to nie wszystko. Jak powiedzieliśmy wcześniej, ta sofa jest również rozkładana.

Inny styl

Kiedy goście wracają do domu, tę sofę Carrefour szybko i łatwo zamienia się w łóżko. Należy jednak zaznaczyć, że model ten nie posiada poduszek oraz nie posiada podłokietników.

Sofa posiada zdejmowany zagłówek. Z drugiej strony należy pamiętać, że nie posiada poduszek. Jeśli chcesz, będziesz musiał kupić te produkty osobno Udekoruj swoją sofę i wnieś trochę ciepła.

READ  Szyk

Łóżko waży 24 kg i ma wymiary: 77 cm wysokości, 179 cm szerokości i 93 cm głębokości. Można go również znaleźć w cenie 169 euro na stronie Carrefour. Skorzystał także ze zniżki w wysokości 30 euro.

W Carrefour znajdziesz najlepsze sofy, które można zamienić w łóżka dla bliskich – artykułW Carrefour znajdziesz najlepsze sofy, które można zamienić w łóżka dla bliskich – artykuł

W swoim katalogu Carrefour pokazał także kolejną rozkładaną sofę z jasnoszarej tkaniny. To najlepszy wybór na sezon zimowy. I nie bez powodu ten ostatni ma jasnoszarą fakturę jako materiał Potrafi zapewnić idealną temperaturę.

Dzięki temu uchronisz się przed zimnem. Największą różnicą w stosunku do poprzedniego modelu, poza materiałem, z którego jest wykonany, jest jego kolor.

Sofa w tej samej cenie

Dostępna w kolorze jasnoszarym, sofę można łatwo połączyć z niemal wszystkimi stylami wystroju. Ponadto można go niemal łatwo wyczyścić. Wystarczy Wytrzyj go wilgotną szmatką.

Wymiary sofy to 179 x 93 x 77 cm, a wymiary łóżka 179 x 108 x 35 cm. Przekształcenie go za pomocą mechanizmu zatrzaskowego będzie tak proste, jak podniesienie siedziska w celu odchylenia oparcia.

Dzięki temu możesz cieszyć się łóżkiem na środku naszego salonu. Na rabat w wysokości 30 euro zdecydowała się także sieć supermarketów Carrefour Sofa ta nie posiada również poduszek.

Dlatego jego cena jest taka sama jak cena poprzednia. Można go więc znaleźć w cenie 169 euro. Wspaniała okazja!

W Carrefour znajdziesz najlepsze sofy, które można zamienić w łóżka dla bliskich – artykułW Carrefour znajdziesz najlepsze sofy, które można zamienić w łóżka dla bliskich – artykuł