Carla przynosi do Francji piąte miejsce

W najbliższą niedzielę w Gliwicach (Polska) Francuska Carla Zajął piąte miejsce w Eurowizja JuniorówZe swoją piosenką Bim bam dla ciebie. 14-letnia nastolatka z Alps-Maritimes, która dotarła do finału Pucharu Świata Dzieciaki Głosu W ubiegłym roku otrzymał 169 punktów od profesjonalnych jurorów i międzynarodowej publiczności.

Mówiąc szczegółowo, Francja zajmuje szóste miejsce pod względem głosów jury (85 punktów) i trzecie miejsce w głosowaniu widzów (84 punkty), za Polską (166 punktów) i Hiszpanią (104 punkty).

Polski konkurs wygrała Vicki Gabor, która za swoją piosenkę otrzymała 278 punktów Super bohater. Razem, 19 młodych talentów, którzy zgodnie z regulaminem mieli od 9 do 14 lat, startowali w tej 17. edycji. Polska drugi rok z rzędu wygrywa Eurowizję Junior.

Na podium są Kazachstan i Hiszpania

Z drugiego miejsca (227 punktów) musi zadowolić się kandydat z Kazachstanu Yerzhan Maxim, który zwyciężył w rankingu profesjonalnego jury. Trzecie miejsce na podium zajęła Hiszpanka Melanie Garcia (212 punktów). Holandia wraz z Matteo Heinzenem znalazła się na czwartej pozycji (186 punktów).

W tej kolejności w pierwszej dziesiątce znalazły się Macedonia Północna, Włochy, Australia, Armenia i Serbia.

Francja bierze udział w tym konkursie muzycznym już po raz trzeci. W 2004 r. Thomas Pontier zajął szóste miejsce, a w zeszłym roku Angelina zajęła dobre drugie miejsce.

READ  ᑕ❶ᑐ Jedyny brazylijski trener w eliminacjach Mistrzostw Europy ma legendę miasta i mistrza świata z Sao Paulo jako asystentami