Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Camille Lelouch: Zabawny filmik z córką Almą, który sprawia, że ​​żyje z koszmaru

Camille Lelouch: Zabawny filmik z córką Almą, który sprawia, że ​​żyje z koszmaru

Życie matki nie zawsze jest łatwe… Camille Luch zdaje sobie z tego sprawę teraz! Od narodzin swojej pierwszej córki 9 października urodziła się urocza mała Alma, Komik w rzeczywistości przeżywa wszystkie małe doświadczenia, przez które przechodzi większość młodych rodziców : Brudne pieluchy, ciężkie noce… Jego mała księżniczka niczego mu nie oszczędziła! Przejrzysta, ponieważ urzekała swoim doświadczeniem z subskrybentami.

Ale Jak zwykle u niej, bez wątpienia: komik woli się z tego śmiać I wyjaśnij bezpośrednio osobom zainteresowanym główną historią na Instagramie. W ten wtorek bez zdjęcia twarzy małej dziewczynki Więc młoda kobieta wyraziła mu wszystkie swoje prośby. „Miałem specjalną prośbę: o wpół do trzeciej, czwartej, kiedy cię zmienię, kiedy toniesz, Czy możesz uniknąć robienia mi tego cztery lub pięć razy? Więc kiedy zdejmuję pieluszkę, nie ma śladu gówna na mojej twarzy, dłoniach, stopach, dywanie?– pyta z humorem, podczas gdy w tle słyszymy ćwierkanie małej dziewczynki.

Cóż, tak, śmiej się– przerwała sobie, najwyraźniej gaga dla sympatycznej Almy (której ojciec pozostaje tajemnicą) pomimo jej nocnych przygód.Uśmiechasz się do mnie, ja to jemI kontynuowała: „i aby kontynuować swoją drugą prośbę związaną z jej czarnymi kręgami:”Czy możesz spać w nocy? jak siedem sekund. Czy mogę spać w nocy przez dwie godziny z rzędu? Bo wiesz, mamo, ona nie ma urlopu macierzyńskiego, ma dużo pracy, więc chciałaby być w dobrej formie na scenie… no tak, znowu się śmieje… cholera, rozumiemŻarty kogoś, kogo nazywano jej córką.Prezydent„.

READ  „Niebiańskie Smoki”: David Gerow oskarżony o antysemityzm, a jego dom stał się celem „poważnych złośliwych czynów”