Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Była żona Igora opowiada ostatnie chwile braci Bogdanov

Amelie de Bourbon-Barme, prawie 20-letnia żona Igora Bogdanowa, była gościem Bruce’a Toussainta na planie BFMTV w środę, 5 stycznia.

„Byli wspaniałymi istotami”. Prawie 20-letnia towarzyszka Igora Bogdanowa i matka dwójki dzieci, Amelie de Bourbon-Parme, przyszła w środę, 5 stycznia, aby porozmawiać o losach dwóch braci, którzy zmarli w odstępie sześciu dni.

„Zachorowali 15 grudnia i sytuacja szybko się pogorszyła” – mówi.

„Igor przeżył swojego brata przez kilka dni, co wydawało się nam wykluczone, ponieważ byli tak blisko spokrewnieni. Nie wyobrażaliśmy sobie jednego bez drugiego. A jednocześnie chcieliśmy w to uwierzyć. A potem nie, to to los. Nie da się ich tak długo rozdzielić” – twierdzi Emily de Bourbon-Parmy, dla której zniknięcie jest „zbyt nierealne i brutalne”.

„Igor nie wiedział, że jego brat odszedł”, powiedziała, ale był „przekonany”, że to czuje.

„Fobia lekarzy”

Odnosząc się do braku szczepień Bogdanowa, co zaskoczyło i wywołało wiele reakcji, Amelie de Bourbon-Parme zapewnia nas: „Wcale nie zrobili z tego tematu politycznego. Nie próbowali nikomu o tym gadać. tak naprawdę decyzja, lub bardzo bezosobowa decyzja, związana z ich fobią przed lekarzami i narkotykami.

„Naprawdę pasjonowali się nauką i odkryciami naukowymi i myślę, że to naprawdę powinno się zachować jako obraz” – podsumowuje.

READ  „Sprawiedliwy wśród Narodów Świata”, ten japoński dyplomata uratował 40 000 Żydów przed Holokaustem, nieposłuszeństwem wobec swojego kraju