Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bliska data premiery potwierdzona przez markę

Bliska data premiery potwierdzona przez markę

Oppo Find X6 Pro zadebiutuje 21 marca 2023 roku. Pomimo ogromnego sukcesu, jaki odniosła poprzednia firma, chińska firma nie planuje wypuścić go na świat.

Oppo Find X6 Pro zostanie zaprezentowany 21 marca 2023 roku w Chinach. // Źródło: Abhishek Yadav (przez Weibo)

W ostatnich tygodniach przecieki coraz bardziej nalegały na temat Oppo Find X6 Pro. Przypominamy, że kolejny flagowiec Oppo może nie pojawić się w Europie pomimo bardzo krytycznego sukcesu – sami ukoronowaliśmy go smartfonem roku 2022.

Artykuł zaktualizowany 16.03.2023 wraz z uruchomieniem sformalizowanym przez Oppo.

Przed rozważeniem wersji europejskiej telefon powinien już być oficjalny na rynek chiński. Ten krok nie powinien zająć dużo czasu: Konto Oppo Weibo Ogłaszając, następna data premiery Find X6 jest ustalona na 21 marca 2023 r.

Oppo Pad 2 i data prezentacji

Smartfon Oppo zostanie zaprezentowany obok Oppo Find X6, ale także, co zaskakujące, Oppo Pad 2. Jeśli producent zdecyduje się wprowadzić go tutaj, pojawi się pytanie o nazwę, biorąc pod uwagę, że pierwszy Oppo Pad ostatecznie został nazwany Poduszka powietrzna Oppo.

Oppo Find X6 Pro ma do zaoferowania poważne argumenty: szybkie ładowanie 100 W, Snapdragon 8 Gen 2, 1-calowy sensor obrazu typu IMX 989. Tym samym fotoblok będzie składał się z potrójnego modułu o rozdzielczości 50 megapikseli. Oppo Find X6 postawi na Snapdragon 8+ Gen 1. Rozmiary ekranów Oled również będą się różnić, z 6,82 cala przy 120 Hz dla modelu Pro i 6,74 dla wersji waniliowej. IP 68 nadal będzie prerogatywą wersji Pro.

Po trudnym dla marki roku, naznaczonym bardzo wyraźnym spowolnieniem sprzedaży na całym świecie, jej decyzja o niewypuszczaniu flagowca na rynki światowe wydaje się być jak najbardziej rozsądna. Ale wobec doskonałego rocznika, do którego mieliśmy prawo w 2022 roku, trudno nie żałować.

READ  Według japońskich badań w sytuacjach awaryjnych ssaki mogą oddychać ... przez odbyt

Nasi koledzy z Numerama uruchamiają Watt Else, biuletyn poświęcony przyszłej mobilności. Rejestracja tutaj Pamiętaj, aby otrzymać następny numer!