Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Black Widow: Scarlett Johansson składa skargę na Disneya po premierze filmu…

Tymczasem w Hollywood… Scarlett Johansson pozwała Disneya w sądzie okręgowym hrabstwa Los Angeles, twierdząc, że jej umowa została rozwiązana, gdy Czarna Wdowa Był jednocześnie emitowany w kinach i emitowany. Jak wiecie, znaczna część wynagrodzenia aktora jest obliczana na podstawie wyników kasowych. Jednak jednoczesne wydanie na Disney+ logicznie obniżyło jego zainteresowanie przychodami. Trudno uwierzyć, że jego umowa nie zostałaby renegocjowana po ogłoszeniu tej hybrydy, co pozostawia Disneya głuchym. Zauważ, że podobna historia wybuchła w maju zeszłego roku między Johnem Krasińskim / Emily Blunt i Paramount Pictures o brak dźwięku 2.

W każdym razie złożenie tej skargi dzień przed wydaniem w USA US wycieczka do dżungli Być może nie przez przypadek, wiedząc, że prawdopodobnie Dwayne Johnson – w przeciwieństwie do Johanssona – został „podlany” przez Disneya. Krótko mówiąc, nie jest to pierwszy raz, kiedy Marvel Cinematic Universe został wstrząśnięty historią o wielkich pieniądzach. Z reguły po tak małych ciosach mediów sprawy szybko załatwiają się polubownie i nie ma powodu, aby to zmieniać. Po pierwsze, ponieważ kasa Czarna Wdowa bardzo niski. A po drugie, ponieważ Johansson już pracuje nad nowym projektem z Disneyem, filmem opartym na grawitacji wieża terroru

*****

*****

Czarna Wdowa Z Kate Shortland Wydany we Francji 7 lipca 2021 r Scarlett Johansson (Natasha Romanoff / Czarna Wdowa), Florencja Boge (Jelena Biełowa / Czarna Wdowa II), David Harbour (Aleksiej Szostakow / Czerwony Strażnik), Rachel Weisz (Melina Vostokov / Iron Maiden), OT Fagbenle (Rick Mason) i Ray Winston (Dreykov).