Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Beijing Express – „Są przezabawni”, „Oddani swojej miłości”, „Są naprawdę kreatywni”, „Legendarni”: obcy przeżywają zabawną chwilę i rozpraszają internautów

Bezpośredni zrzut ekranu M6 / Beijing Express

W czwartek 2 marca 2023 r. w Beijing Express na autostradzie M6 anonimowe Nathalie i Angie potwierdziły swoją pełną zgodę. Tak sprytnie obaj kandydaci przeżywają chwilę śmiechu, podczas gdy na papierze wszystko jest przeciwko nim. Na Twitterze ta rozwijająca się przyjaźń bardzo wpłynęła na internautów.

Odkrycie trzeciego etapu nowego sezonu Beijing Speedway zaplanowano na czwartek 2 marca 2023 r. na M6. Po odejściu kochanków Cyryla i Łukasza w zeszłym tygodniu, nadal rywalizuje sześć par: siostry Alexandra i Laura, jego szef Xavier i jego pracownik Céline, belgijska para Paloma i Jason, szczerzy kuzyni Tanguy i Florian oraz kochankowie. Alexander i Sherine oraz nieznany duet Natalie i Angie. No cóż, tak wszyscy myśleli… Bo na początku etapu ogłoszono nową, niespotykaną w historii Beijing Express regułę: przybycie nowej „nagłej pary”. Przywódcy obozów, Clément i Emeline, przybywają na wyścig z zapasem zapału i energii. „Są młodzi, dobrzy i zdeterminowani, by ukraść ci zwycięstwo” – ostrzegł gospodarz Stefan Rotenberg.

„Historyczne” zespoły mają coś do zmartwienia, ale także do rozbawienia internautów: na Twitterze wielu uważało, że młoda para jest karykaturą GO, z ich kwiecistymi koszulkami, blond włosami i entuzjazmem w każdych okolicznościach. Niektórzy nawet zastanawiali się, czy nie byli aktorami. Jednak 20-latka szybko dała się poznać jako kompletni pretendenci w Boliwii, pozostawiając w zapomnienie pierwsze wrażenie, jakie pozostawili po sobie. W ciągu kilku minut, dzięki ich sympatii, zdobyli sympatię coraz większej liczby tweeterów. Wielu uznało również za niesprawiedliwe, że historyczne drużyny zmierzą się z nimi w konkursie o immunitet.

Duet kobiet, które topnieją na Twitterze

Ale tego wieczoru, od początku sezonu, preferencje internautów przypadły nieznanej parze Natalie i Angie. Wszystko jest przeciwko nim: 58-letnia Natalie pochodzi z burżuazji, a 29-letnia Angie dorastała w mieście i jest kierowcą ciężarówki. Jednak obie kobiety od początku zawodów wspaniale się dogadują. „Naprawdę cię lubię” Angie wołała już do swojego partnera od pierwszego odcinka. Pomiędzy nimi panuje harmonia: żadne słowo nie jest wyższe od drugiego, nawet w chwilach skrajnego napięcia. Piękny współudział już się rozwinął. W ten czwartek niewiadome sezonu pod tym względem zapewniły widzom piękną sekwencję.

READ  Jak daleko zaszedł Maestro Leah w poniedziałek w "Nie zapomnij o tekstach" (Francja 2)?

Kiedy wysiadłam z samochodu, Natalie wyjęła mapę drogową, którą trzymała w rękach. Ruszyła więc w pościg, ale silny wiatr zmuszał ją do coraz szybszej jazdy. Scena, która rozśmieszyła Angie: „Myślę, że to twój pierwszy bieg tak szybko” — delikatnie zażartowała, zachęcając ją z daleka. „Chodź do Nathou! Tam ci lepiej”. „Byłam na dnie” wciąż nosiła, nawet w czasie wywiadu, rozbawiona. Od pierwszego dnia kierowca ciężarówki docenia nieustanny dobry humor swojego partnera: „Miło jest spotkać kogoś takiego jak ona, kto zawsze ma uśmiech i radość życia i jest zawsze pozytywny”. Na Twitterze ta piękna zmowa poruszyła serca internautów. Wielu nazywało ten duet „ukochanym” sezonu, a nawet najsłodszą parą Nieznajomych ze wszystkich sezonów. Duża część Twittosphere chce, aby ten niezwykły duet doszedł do końca konkursu!

wideo. Beijing Express: Florian i Tanguy płaczą po swojej eliminacji