Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

(Bardzo) słodki prezent od produkcji dla finalistów

(Bardzo) słodki prezent od produkcji dla finalistów

Finaliści tego sezonu 14 najlepszy szef kuchniDani Khazar i Hugo Ribolet będą musieli gotować dla stu osób w Four Seasons Hotel George V, a z tej okazji konkurs kulinarny dał im małą franczyzę.

Kontynuacja pod tą reklamą

Po czternastu tygodniach rywalizacji i rywalizacji równoległej pozostały tylko dwa tygodnie nadziei na wygraną w sezonie 14 najlepszy szef kuchni. z kierunku Hugo Ribolet, godny reprezentant niebieskich tytułów od początku istnienia zawodów. od ostatniego, Danny Khazar„,”FeniksZostał ukuty przez Helen Darroes po jedenastu pojedynkach Ukryta brygada. Pojedynek, który powinien zadowolić Philippe’a Echebest, skoro już od pierwszego odcinka wybrał tych dwóch kandydatów do swojego pułku. Obaj będą musieli prześcignąć samych siebie, by uwieść kubki smakowe niezwykłego jury: stu wolontariuszy Czerwonego Krzyża (w tym ich ambasador). Adriana Karembeu) podczas kolacji o godz Cztery pory roku George V. Przed presją wielkiego finału dwójka kandydatów zdążyła nacieszyć się pałacowymi przyjemnościami…

Najlepszy szef kuchni 2023 :”Dwie małe franczyzyPrzyznawany przez produkcje finalistom

Jeśli widzisz pierścienie najlepszy szef kuchni Wiosną sezon notowano od października do połowy grudnia. Ale ostateczny werdykt – który miał miejsce na słynnej imprezie z nożami – został sfilmowany dopiero pod koniec kwietnia w tym samym miejscu. To jest po czterech i pół miesiąca. Dzień przed tymi dwoma ważnymi datami Danny i Hugo otrzymali dobrą przysługę od produkcji. „Dzień przed finałem i dzień przed ujawnieniem (od której zależy zwycięzca, przyp. red.), Finaliści mieli okazję się przespać Jerzy. Są to dwie małe nagrody/prezenty rzeczowe dla finalistówOn nam objawia Romualda Gravellodyrektor programowy firmy produkcyjnej Studio 89 najlepszy szef kuchni. Bardzo miły prezent, nie wiemy ile, ale „pokój premium” w najniższej cenie nadal kosztuje 2700 € za noc, 2840 € ze śniadaniem (za pokój 37-40 m2). Gwałtowny wzrost rozpiętości skrzydeł od tego czasu Cena luksusowego apartamentu to 6900 euro za noc (7040 ze śniadaniem) (od 79 do 101 metrów kwadratowych). W przypadku pozostałych apartamentów (francuski, angielski, prezydencki, wieża Eiffla, paryski, królewski i penthouse) ceny nie są podane (powierzchnie od 120 do 245 mkw.).

najlepszy szef kuchni : Finaliści odizolowani i bez telefonu!

Gdyby Hugo i Dany mogli cieszyć się złoceniem w paryskim zamku przez dwie noce, ich dworzanie nie zostaliby umieszczeni na tej samej łodzi. Być obecnym na ceremonii sztućców”Rodziny kandydatów podróżują tam iz powrotem w ciągu dniaAle Hugo i Danny nie mogą zobaczyć swoich bliskich, ponieważ są całkowicie odizolowani i mają „nianie”, które dbają o to, by nikt nie przeszedł. Ponadto telefony finalistów zostały odzyskane przez produkcję tego samego ranka, aby uniknąć jakiejkolwiek wymiany informacji.