Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Arma Reforger jest teraz dostępna wyłącznie na konsoli Xbox! | Xbox One

zgodnie z oczekiwaniami, Arma Reforger Dziś wieczorem to oficjalne. Podczas gdy niektórzy gracze czekali, aby dowiedzieć się więcej o Arma 4, kolejna iteracja serii ujawniła się wraz ze zwiastunem rozgrywki.

Doświadczenie w budowaniu przyszłości serii

Nowy tytuł studia jest jak brama do licencji, ale pomoże też kształtować przyszłość dzięki opiniom graczy. Arma Reforger chce być zabawna i satysfakcjonująca w piaskownicy, która prezentuje się jako kreatywna platforma z wieloma narzędziami i usługami do ulepszania i modyfikowania twoich wrażeń.

Ten pierwszy zwiastun pozwala nam cieszyć się oprawą wizualną zapewnianą przez Enfusion Engine, nowy silnik Bohemia Interactive. I tak odkrywamy realistyczne konfrontacje w kontekście zimnej wojny w 1989 roku. Czy to pieszo, czy w samochodzie, konfrontacje zapowiadają się intensywnie.

Po raz pierwszy Arma jest dostępna na konsolach, ale tymczasowo wyłącznie na Xbox Series X | S. Twórcy szukali więc rozwiązań pozwalających dostosować rozgrywkę do konsoli, co jest ogromnym wyzwaniem dla deweloperów.

Świat Arma Reforger

Uwzględniono cykl pogody i dzień/noc, aby całkowicie zanurzyć się w operacjach wojskowych o wysokiej intensywności. Oczywiście ta funkcja wydaje się oczywista w grze, która chce być realistyczna, dlatego twórcy jasno powiedzieli, że Arma Reforger jest pełna szczegółów.

Akcja gry toczy się w Everonie, wyniszczonym wojną mini-państwie, w którym toczy się gra, od której wszystko się zaczęło: Arma: Cold War Assault. W ten sposób możemy na nowo odkryć lokalizacje punktu zapłonu w gigantycznym otwartym świecie.

Platforma wieloosobowa i mody na Xbox!

Arma Reforger będzie składać się z dwóch różnych trybów gry, Conflict i Game Master.

konflikt

Weź udział w realistycznej walce wieloosobowej podczas zimnej wojny jako żołnierz amerykański lub radziecki. Zajmuj strategiczne pozycje, dominuj na polu bitwy i współpracuj, aby zabezpieczyć cele w dynamicznym i bezlitosnym środowisku. Dzięki starannie opracowanemu arsenałowi starych broni i pojazdów, tryb wieloosobowy Arma Reforger pozwoli Ci zanurzyć się w wojnie.

mistrz Gry

Kontroluj wydarzenia, twórz unikalne misje i prowadź graczy do zwycięstwa w trybie Game Master. A może wolisz podjąć wyzwania potężnych twórców i zmierzyć się z dynamiczną piaskownicą, w której wszystko może się zdarzyć?

Wisienką na torcie, Arma Reforger jest wieloplatformowa i jednocześnie publikowana na Xbox Series X | S i PC. W ten sposób każdy może uzyskać dostęp do edycji dzięki wspólnemu narzędziu do zarządzania treścią: Warsztatowi.

READ  Ten dowcip oparty na chorizo ​​jest wart objazdu

Możliwe jest poprzez modyfikacje dodanie mechaniki, elementów, tekstur itp. Dość powiedzieć, że doświadczenie zapowiada się bez końca.

Gra jest teraz dostępna na PC we wczesnym dostępie przez Steam, ale także na wyłączność na konsole Xbox Series X | S za pośrednictwem podglądu gry. Możesz go kupić za 29,99 USD lub wypróbować w bezpłatnej wersji próbnej. Czekając na pobranie 8,9 GB, zostawiamy Wam mały zwiastun Arma 4.

Pobierz Arma Reforge