Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Apple ujawnia swoje 12 ulubionych gier i aplikacji z 2023 Design Awards

Apple ujawnia swoje 12 ulubionych gier i aplikacji z 2023 Design Awards

Jakie aplikacje i gry zaznaczyły rok swoją jakością i oryginalnością według Apple? Firma wykorzystuje WWDC 2023, aby nagrodzić 12 zwycięzców Apple Design Awards.

Apple Design Awards 2023 honoruje 12 aplikacji i gier w sześciu kategoriach. Zwycięzcy, ogłoszeni na WWDC 2023, wyróżniają się kreatywnością, pomysłowością i doskonałością techniczną przy wykorzystaniu technologii Apple.

Apple wybiera swoje ulubione gry i aplikacje

Przed wyborem Apple stworzyło sześć kategorii: „Inkluzywność, rozrywka, zabawa, interakcja, wpływ społeczny, elementy, grafika wizualna i innowacje”. Tylko jedna trzecia z 36 finalistów ma zaszczyt otrzymać tę nagrodę, która zapewnia programistom doskonały wgląd, a także element komunikacji do wykorzystania w nadchodzących miesiącach i latach.

„Chcemy uhonorować tegorocznych zwycięzców Apple Design Awards, którzy tworzą przemyślane aplikacje i wciągające gry, aby zapewnić rozrywkę i poszerzyć swoje możliwości dla ludzi na całym świecie.. — Susan Prescott, wiceprezes Apple ds. ogólnoświatowych relacji z programistami.

Nie można oskarżać Apple o pobieranie najwyżej ocenianych aplikacji i gier z App Store. W rzeczywistości niektóre z tych aplikacji mają bardzo niewiele recenzji użytkowników, a niektóre z nich mają nawet negatywne komentarze.

Wielcy zwycięzcy Apple Design Awards 2023

Nie przedłużając, oto 12 zwycięzców sklasyfikowanych w sześciu kategoriach stworzonych przez Apple.

inkluzywność

W tej pierwszej kategorii Apple nagradza aplikacje, które „zapewniają wyjątkowe wrażenia wszystkim ludziom, niezależnie od ich pochodzenia, umiejętności czy języka”. Tutaj możesz znaleźć aplikację istnienie Co pozwala tworzyć strony internetowe obsługujące dynamiczne czcionki, a także VoiceOver do czytania tego, co jest wyświetlane na ekranie.

Wybrana gra jest tutaj szew. Dla wszystkich dozwolone jest wykonywanie haftów w miłej atmosferze, dostosowując kolorystykę dla osób niedowidzących i daltonistów.

Rozrywka i zabawa

Prawie nie oferujemy już aplikacji do nauki języków Duolingo który ponownie zdobył uznanie za zabawne podejście. Po stronie gry tak po miejscu Który jest nagradzany za przygodę w stylu „retro pixel art”, którą można nawigować w całości za pomocą gestów dotykowych, bez konieczności używania wirtualnych przycisków.

READ  W Polsce zatrzymano mężczyznę podejrzanego o szpiegostwo na rzecz Rosji

interakcja

aplikacja nieostrożny Zbiera wszystkie informacje potrzebne do latania. Apple twierdzi, że jest używany mądrze Skróty Siri, Mapy Apple i Aktywność na żywo, aby wspierać użytkowników. polska gra Popędzać Udaje mu się stworzyć samouczek bez słów, wypunktowań lub menu nawigacyjnych, a jednocześnie jest „niezwykle prosty” do nauczenia się.

wpływ społeczny

aplikacja pustka Dobrze znany osobom praktykującym medytację. Apple uwielbia swoją prostotę, grafikę i integrację z Apple Watch. w grze niekończące się, sterujesz lisicą, która przemierza świat spustoszony przez katastrofę ekologiczną spowodowaną działalnością człowieka. Aktualny temat, który Apple chciałby podkreślić w tym tytule.

elementy wizualne i grafika

Wizualnie jest to aplikacja do treningu sportowego dowolna odległość Co przykuło uwagę marki Apple. Dzięki integracji aktywności na żywo i zegarka Apple Watch w swoim interfejsie w celu wyświetlania danych dotyczących kondycji, pomaga użytkownikom zachować motywację. Wybieramy Resident Evil Village Jako najpiękniejsza gra, Apple nie omieszka przypomnieć, że możesz także grać w ważne tytuły, takie jak Capcom na macOS: „Grafika należy do najbardziej realistycznych i klimatycznych, jakie kiedykolwiek oferowano na komputerze Mac”.

innowacja

Ten wybór kończymy kategorią innowacyjności z aplikacją SwingVision: aplikacja AI Tennis I jest to całkowicie zgodne z turniejem Roland-Garros, który odbędzie się w czerwcu 2023 roku. Twórcy proponują tutaj ulepszenie tenisa dzięki sztucznej inteligencji i chipowi silnika neuronowego, który analizuje twoje mecze zarejestrowane kamerą, a także Apple Watch.

Wreszcie tytuł jest ceną najbardziej innowacyjnego tytułu Marvel SnapKolekcjonerska gra zręcznościowa „Posiada świetną animację i zabawne dotykowe sprzężenie zwrotne”.

źródło :

źródło: jabłko