Jeśli masz problemy z dostępem do swojego konta iCloud, App Store lub Apple Maps, nie jesteś sam: Kilka usług Apple zostało dotkniętych wielogodzinną awarią w poniedziałek wieczorem. Użytkownicy zgłaszali problemy w mediach społecznościowych od 18:30 PST i Oficjalna strona stanu Firma Apple odnotowała 23 awarie o 19:15, w tym Apple Music i TV+. Apple informuje, że niektórzy użytkownicy mieli również problemy z iMessage, ale problem został rozwiązany.
Według dziennikarza Marka Gormana wewnętrzne gadżety Apple’a również działały nieprawidłowo w Cupertino. Sklepy Apple musiały wrócić do wersji papierowej, ponieważ wpłynęło to na system płatności ekspresowych.
Apple nie poinformował o przyczynie problemu. Nie wiemy, czy jest to cyberatak, czy problem techniczny z konfiguracją serwera, jak to często zdarza się gigantom internetowym.
„Profesjonalne rozwiązywanie problemów. Pragnący być pionierem kulinarnym. Przyjazny miłośnik piwa.”
More Stories
Kapsuła zawierająca próbki asteroid pobrane przez sondę wylądowała
„Stawką jest zrozumienie pochodzenia życia” – mówi astrofizyk Antonella Barucci
Pireneje. Konferencja zorganizowana w ramach szczytu Pic du Midi dotyczy problemu, który jest wciąż mało znany