Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Antropia Lance Claude 3 w Europie

Antropia Lance Claude 3 w Europie

Wśród konkurentów popularnych rozwiązań OpenAI i ChatGPT firma Anthropic ogłosiła pojawienie się Claude 3, swojego generatywnego modelu sztucznej inteligencji, we Francji i Europie. Podążając za Google i jego nową wyszukiwarką opartą na sztucznej inteligencji, Anthropic rozpowszechnia Cloud na całym świecie.

Ten nowy asystent AI obejmuje trzy modele o różnych poziomach mocy: Haiku, Sonnet i Opus. Od teraz Europejczycy mogą korzystać z claude.ai wraz z internetową wersją asystenta AI oraz wersją mobilną (szczególnie na urządzeniach Apple). Firmy otrzymają także własną wersję w ramach planu „Claude Team”, który zapewnia dostęp do różnych szablonów i funkcji w ramach subskrypcji w wysokości 28 euro miesięcznie na pracownika.

Skuteczne i wydajne narzędzie

Według niezależnych założycieli OpenAI, Anthropic, Claude 3 to interfejs, który pozwala użytkownikom przesyłać obrazy i dokumenty w odpowiedzi na zapytania. „Claude zapewnia użytkownikom kontrolę i możliwość łatwego tworzenia, reprodukowania i wzbogacania swoich pomysłów w miejscu pracy i życiu codziennym” – powiedział Dario Amodei, dyrektor generalny i współzałożyciel Anthropic. „Opus Edition to najmądrzejszy model, zapewniający najlepszą wydajność na rynku w przypadku bardzo złożonych zadań” – określa firma w komunikacie prasowym.

Menedżer podkreślił również, że „Miliony ludzi na całym świecie korzystają już z Claude do opracowywania procesów naukowych, ulepszania obsługi klienta lub ulepszania swoich tekstów. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co Europejczycy i firmy będą w stanie osiągnąć dzięki Claude. ”

READ  VoWifi osiąga karę w wysokości 200 000 euro za hakera IPTV, to podsumowanie tygodnia