Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Anthony, Anushka, Alain Fabian… Kim są dzieci Dillonów rozdarte przez dziedzictwo ojca?

Anthony, Anushka, Alain Fabian… Kim są dzieci Dillonów rozdarte przez dziedzictwo ojca?

Ataki, skargi, szokujące wywiady… podsumowujemy, kto w tej rodzinie pierze swoje brudy w miejscach publicznych.

„Wstyd mi, że nasze życie rodzinne jest tak rozproszone”., Anoushka Dillon wychwalała w niedzielę 7 stycznia o 20:00 w TF1. Poczyniono szkody: od czasu afery Hiromi Rollin, nazwanej na cześć byłej kochanki legendarnego aktora, a teraz podczas wojny o sukcesję między trójką dzieci, rzadko zdarza się dzień bez nowego rozwoju wydarzeń w serialu Dillon. Jeśli patriarcha milczy i komunikuje się wyłącznie za pośrednictwem prawnika, jego trzej synowie, mniej znani niż ich ojciec, rozpowszechniają informację w mediach i sieciach społecznościowych. Franceinfo oferuje prezentacje.

Anthony Dillon, szejk medialny

Anthony Delon był przez długi czas jedynym synem gwiazdy, urodzonym u szczytu sławy w 1964 roku. Cztery lata później Alain Delon rozwiódł się z matką, Nathalie, jedyną kobietą, jaką gwiazda kiedykolwiek poślubiła. Gwiazda Samuraj Uzna to za jedną z przyczyn trudnego okresu dojrzewania młodego Anthony’ego. Dzieje się tak pomimo jego wyznania wiary Nowe operacje W 1969 roku obiecał, że jego syn się nie nawróci „gwiezdne dziecko” : „IZapewniam, że nie kupi swojego Ferrari w wieku 18 lat. „To trafi do Urzędu Miejskiego”. Dopiero jako nastolatek osiadł z ojcem, ale tak naprawdę opiekowała się nim Mireille Darhk, ówczesna towarzyszka aktora.

Kiedy młody człowiek podejmuje współpracę z Alexandrem Jahourim (którego znajdziemy w podejrzeniach o finansowanie przez Libię kampanii Nicolasa Sarkozy'ego w 2007 r.), ojciec mu przeszkadza. Nawet jeśli są to kurtki z logo AD, to inicjały wszystkich trzech ich imion. „Ludzie wokół niego to ludzie, którzy nim manipulująbroni w kolumnach Alaina Delona Mecz Paryż na czas. Obawiam się, że nie zobaczy koloru rzeczy, które dzieją się w jego imieniu, a zatem w moim imieniu… a moim celem w tym procesie jest ukaranie tych, którzy go wykorzystują”. Anthony Dillon zostanie zobowiązany do zapłacenia ojcu 16 000 euro odszkodowania. Wywiad w programie”Gra prawdyNapisane przez Patricka Sabatiera odpowie: „Czytałem tu i gdzie indziej, że trudno było być synem Alaina Delona. „Powiem to: też trudno jest być rodzicem syna Alaina Delona”.

Aktor Anthony Dillon pozuje dla fotografów podczas festiwalu filmowego w Antalyi, Turcja, 27 października 2017 r. (MUSTAFA CIFTCI / ANADOLU AGENCY)

Patriarcha raczej nie będzie zachęcał syna do kariery filmowej:HejMówimy sobie, że jesteśmy synem Alaina Delona i dodajemy: Dlaczego nie możemy odnieść sukcesu w kinie? Wystarczająco mnie wkurzyli pod tym względem, Aktor komentuje na łamach szwajcarskiej gazety Operator. Odpowiedziałem im: Gdybym pozostał taki, jaki jestem, synu rzeźnikaMielibyśmy mniej problemów.

Jego stanowisko w tej sprawie: Anthony Dillon jako pierwszy w wywiadzie podniósł waśnie rodzinne Mecz Paryż Ukazuje się w czasie wakacji. Potępił chęć swojej siostry Anushki, jak twierdził, sprowadzenia do Szwajcarii swojego chorego ojca ze względów podatkowych ze względów podatkowych. Rzeczywiście zwrócił się do Alaina Fabiena, najmłodszego ze swoich braci, i z radością przyjął transmisję nagrania, które młodszy nakręcił dla swojej siostry: „Dziękuję za zdjęcie maski zdrady i obronę mnie przed oszczerstwami i kłamstwami, którymi obrzucali mnie ci dwaj hipokryci”.„, napisał na Instagramie.

Anushka Dillon jest faworytką

Mam córkę, która jest miłością mojego życia, może nawet za bardzo w porównaniu do innych.Poznaj Alaina Delona w programie „The ou Café” na France 2 w 2018 roku. „Może pomogłem jej w sposób, w jaki nie pomogłem innym”. Od pierwszych kroków Anushka Dillon wraz z ojcem znajduje się w centrum uwagi dzięki sześciu okładkom Mecz Paryż W dzieciństwie. Podobnie ojciec znacząco pobudzi karierę teatralną swojej córki, udostępniając plakat sztuki normalny dzień W 2014 r. jego prawnik Cristofi Ayella w wywiadzie dla „Gry w prawdę” nawiąże do słynnego sformułowania z „Gry w prawdę”. Niedziela „La Tribune”. : „przeciwkoMiło jest być córką Alaina Delona. Zawsze miała wyjątkową więź z ojcem, relację pełną miłości, szacunku i uczucia”.

Aktor Alain Delon wraz ze swoją córką Anushką, także aktorką, podczas wręczenia Złotej Palmy na Festiwalu Filmowym w Cannes, 19 maja 2019 r. (VALERY HACHE / AFP)

Mieszka w Szwajcarii i została wybrana przez ojca na jego opiekuna, a także zarządza jego firmą Alain Delon International Distribution, jednym z filarów rodzinnego biznesu. Według jej brata Anthony'ego, który 5 stycznia rozmawiał z C News, odziedziczy ona 50% majątku ojca – szacowanego na kilkaset milionów euro – w porównaniu do 25% na każde z rodzeństwa, czego nie potwierdziła. „Byłam zmuszona zapłacić cenę za zaufanie mojego ojca. Oczywiście płacę za to preferencje. To moje brzemię. „, westchnął w niedzielę 7 stycznia na TF1. To nie jest wersja klanu Anthony'ego Dillona. Najstarszy syn krytykuje go za okazjonalną obecność w Księstwie Chateau nad Loarą, gdzie ich ojciec spędza starość, przyjeżdżając tam kilka razy w tygodniu i gdzie osiadł Alain Fabien Młodszy.

Jego stanowisko w tej sprawie: Obecnie jest zjednoczona z ojcem. Co przekłada się na fakt, że zatrzymała tego samego prawnika, który go reprezentował, Christophe’a Ayellę (który latem ubiegłego roku nadal był prawnikiem całej rodziny w sprawie toczącej się między nimi z byłą panią Hiromi Rollin). Zaprzecza oskarżeniom brata Antoniego, który stosował wobec niej najwięcej przemocy i potwierdza, że ​​nie ukrywała wyników badań poznawczych przeprowadzonych przez ojca. „Nie kłamałem, nie wiedziałem o tych wynikach”.Broniła się w TF1. Podkreśla też, że nie zabiega o to, by jej ojciec, obywatel Szwajcarii od 1999 r., wrócił do kraju, aby mógł skorzystać z obniżonych podatków od spadków: Jedynym powodem sprowadzenia go do Szwajcarii jest leczenie. W sierpniu miał przejść badania lekarskie, ale mój brat się temu sprzeciwił. Nie zgodziłem się z nim, aby przerwał leczenie”.

Alain Fabien Delon, powściągliwy uczeń

Najmłodszy z rodzeństwa, mający 29 lat, jest niewątpliwie najmniej ze wszystkich zorientowany na media. Podobnie jak w przypadku jego starszego brata Anthony'ego, jego relacje z ojcem są, delikatnie mówiąc, burzliwe. „Nie rozmawiamy zbyt wielePowiedział w książce w 2016 roku Alain Delon, anioł i seryjny morderca. Widujemy się na urodzinach, świętach itp. Ale nie ma prawdziwego związku. „Nie ma czegoś takiego jak zły związek, nie ma czegoś takiego”. Podobnie jak jego brat Anthony, po ślubie jest rozdarty między matką, holenderską modelką Rosalie van Breemen, a ojcem. Burzliwe rozstanie: „To było straszne, Opowiada w czasopiśmie ona. Pamiętam, jak pijany ze wściekłości ojciec powiedział mi: „Zabraniam ci chodzić na ślub twojej matki”. [avec Alain Afflelou]. Udowodnij mi, że jesteś mężczyzną. Ale miałem osiem lat, a w tym wieku nadal jesteś dzieckiem. To jest moje wielkie powiedzenie do mojego ojca: Bądź mężczyzną. Ale w 2010 roku jego ojciec uzyskał stałą opiekę nad dzieckiem.

Podobnie jak w przypadku jego brata Anthony'ego, jego okres dorastania był co najmniej burzliwy, między wykluczeniami z kilku uczelni, incydentem na imprezie z bronią, a nawet wczesnym paleniem: „Moim pierwszym papierosem, miałem zaledwie 9 lat, był Alain Delon.” – Marka, której nie ma Sprzedawany tylko w Azji). Mała obecność w mediach, przydomek „Alain Delon Jr” (Jego konto na Instagramie Zatytułowana jako taka) pracowała w modelingu, szczególnie dla Diora. Walczył o wyrobienie sobie nazwiska: Kiedy wymawiam Święte Imię, czas się zatrzymuje.„ – pisze w swojej powieści Płeć panówniemal autobiografię. „Wszystko się zmienia. Nie widzę już. Mój ojciec wpada do pokoju, nasycając powietrze w tym samym czasie, gdy mnie karmi. Istnieję przez niego. Stała obecność”.

Jak zaczęło się w kinie autorskim – Co chcesz, abym zrobił ? „Nie mam tytułu licencjata, więc dla mnie jestem aktorem lub kelnerem”.Ale z pewnością Spotkania po północy. Opowiada trochę o swoich doświadczeniach w Olé Olé ona : „Nie czytałem scenariusza i w zasadzie potrzebowałem pieniędzy. Nie zawiodłem się. Pierwszego dnia zdjęć musiałem zdradzić faceta, a potem lizać piersi zerwanej dziewczyny A potem była scena, w której musiałem całować dziewczynę, która mogła być moją matką, i musieliśmy ją nakręcić pięćdziesiąt razy. Na film natrafiłam podczas pokazu w Cannes. Byłem obok mojej narzeczonej. „To nie było łatwe, profesjonalisto. Musiałem zakrywać jej oczy dłonią podczas wszystkich nieco «dziwnych» scen: 90% filmu”.

Jego stanowisko w tej sprawie: Do tej pory Alain-Fabien Delon, bardzo cicho, zamieszczał na Instagramie nagraną bez wiedzy siostry rozmowę przy rodzinnym stole, podczas której słyszymy, jak Anushka mówi do ojca: Pochowali mnie i uznali cię za głupca. Przede wszystkim trzeba zachować ostrożność.”

„Otworzyłeś puszkę Pandory”, komentuje Asghar Dillon w swoim poście na Instagramie w odpowiedzi na wywiad, jaki jego siostra przeprowadziła w TF1 kilka godzin temu. We wtorek, 9 stycznia, potępił przez mikrofon BFMTV Podrzędny „Metody łajdaków i mafii” Jego siostrze Anushce, która według niego próbowała go zastraszyć. „Złożyłem skargę na moją siostrę za wykorzystanie jej słabości i niezliczone inne rzeczy. To, co się dzieje, jest bardzo poważne. „

READ  Wykresy. Wizualizuj spadek dostaw rosyjskiego gazu do Europy przez główne gazociągi