Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

AliExpress naśmiewa się z Amazona, oto 10 ofert do zhakowania 🔥

Czarny piątek trwa nadal na Amazon. Ze swojej strony AliExpress atakuje drugiego i ostatniego dnia dnia. Oto lista ofert, których nie można przegapić w piątek.

Czarny piątek rozpoczął się na Amazon na początku tygodnia. Ale prawdziwa kreskówka na piątek to wciąż jedna. Rozpoczęty wczoraj z wielkimi fanfarami, ten proces AliExpress nadal sieje spustoszenie aż do dzisiejszego wieczoru. Poniżej przygotowaliśmy listę kilku dodatkowych ofert.

Zobacz wszystkie programy

Czarny piątek jest ogromny, ale jeden dzień to coś więcej. W zeszłym roku grupa wygenerowała 7 razy większe przychody niż największe Amazona w ciągu jednego dnia. Liczby są ogromne, a umożliwiają je nieodparte oferty w katalogu produktów. Specjalne kody na stronie pomagają jeszcze bardziej obniżyć ceny.

Jeśli Single Day nie jest tak dobrze znany jak Czarny Piątek we Francji, to zazwyczaj tak jest. W obliczu amerykańskiego giganta Amazona AliExpress oferuje wszystko. Wciąż daleko mu do konkurencji na rynku francuskim. W rzeczywistości Amazon pozostaje numerem jeden w tym segmencie, znacznie wyprzedzając Cdiscount, Darty i Fnac. AliExpress znajduje się w pierwszej piątce we Francji. Szybko mógł wejść do pierwszej trójki.

Czarny piątek łamie wszystkie ceny

Każdego roku sprzedawcy tacy jak Amazon polegają na Czarnym Piątku, aby zakończyć rok na dobrych warunkach. Każdego roku oczekiwania i cele są wyższe, dlatego konieczne jest, aby ci gracze popychali oferty jeszcze dalej. Jeśli ograniczenie pozwoliło w zeszłym roku na przyspieszenie wzrostu sprzedaży online, to w przypadku tej „nieograniczonej” wersji konieczne będzie zawsze silniejsze podejście.

Ale w ten Czarny piątek Amazonowi udało się zabezpieczyć zapasy bardzo pięknych urządzeń. Na powyższej liście możesz zobaczyć kilka przykładów jego aktualnej oferty. Skorzystaj z okazji, aby obniżyć ceny modnych marek. Tu chodzi o technologię, ale nie tylko. Przechodząc bezpośrednio do witryny, możesz zobaczyć wspaniałe zniżki w różnych kategoriach.

READ  Aplikacja Google Home integruje bardzo praktyczne narzędzie

Z biegiem lat Czarny Piątek zyskał popularność we Francji. Jeśli proces ma tę zaletę, że jest pozycjonowany tuż przed Bożym Narodzeniem, przy zakupie prezentów ten okres handlowy koncentruje się przede wszystkim na produktach premium. Nie bądź więc zawiedziony, gdy napotkasz przestarzałe referencje i potrzebę popularności.

Zobaczymy więc rabaty na produkty Apple takie jak iPhone 13 czy MacBook Pro 2021. Oczywiście rabaty nie są ogromne, ale przynajmniej macie możliwość skorzystania z tych produktów z niewielkim rabatem. Są też kultowe produkty, które ładnie przechodzą przez lata: Philips Hue, Surface Pro czy Amazon Echo. Te odniesienia rzadko są ze zniżką, ale zdarzają się podczas Czarnego Piątku.

Aby zobaczyć oferty Amazon Black Friday, znajdziesz je tutaj:

Oglądaj oferty na Amazon

AliExpress, Amazon, dwa rozmiary są świetne

Podczas Czarnego Piątku Amazon jest jednym z największych animatorów. Codziennie w listopadzie publikuje nowe programy na zasadzie efemerycznej. Musisz więc często wracać, aby nie przegapić bryłek. Dla tych, którzy nie mają czasu się tym zająć, nasza powyższa lista jest aktualizowana i pozwoli Ci jak najszybciej znaleźć najlepszą ofertę.

Oprócz Amazona Czarny piątek zdarza się również na innych stronach handlowych. Uważaj, nie ogranicza się to tylko do dużych rynków. Widzimy również zniżki na stronach takich jak Samsung czy Dyson, które mają własny sklep. Więc wszędzie trzeba szukać wielkich oszczędności. W naszym wyborze powyżej staraliśmy się skompilować najlepsze ceny w danym okresie.

Skupiliśmy się na wszystkich produktach high-tech. Jeśli ta kategoria jest najbardziej popularna podczas Czarnego Piątku w sieci, to wyróżniono też wiele innych tematów. Na święta można zaoszczędzić na wszystkich grach, grach wideo, kulturze lub sporcie. Dzięki Amazon, AliExpress, Fnac i ich odpowiednikom każdy znajdzie coś dla siebie.

READ  Abonenci Freebox z Apple TV otrzymują aktualizację od Oqee

Pamiętamy tylko, że ten piątek to ostatni dzień na AliExpress. Sprzedawca oferował szalone i bezprecedensowe 48-godzinne rabaty na największe marki w swoim katalogu. Zdecydowana większość z nich to osoby bezrobotne, ale zawsze są możliwości, aby z nich skorzystać. Wymieniliśmy je dla Ciebie powyżej. Aby obniżyć ostateczną cenę, musisz skorzystać z kodów promocyjnych (w nawiasach na powyższej liście).

Chociaż Single Day był prawie nieznany we Francji w ostatnich latach, eksplodował w nowym odcinku 2021 roku. AliExpress chciał pokazać, jak agresywny jest w przypadku rabatów. Utrudni to gigantowi Amazonowi, który wybiera się na Czarny piątek, który będzie musiał ugruntować swoją pierwszą legalną pozycję na rynku francuskim.

Amazon odbiera Twoje świąteczne prezenty

We Francji sprzedawcy internetowi są prawnie zobowiązani do zaoferowania klientom co najmniej 14 dni na rezygnację. Kiedy wykonujesz obliczenia, zwykle trochę brakuje do kupowania prezentów świątecznych w Czarny piątek, aby odzyskać pieniądze, jeśli im się to nie spodoba. Cdiscount, Fnac lub Darty pozostawiają Ci maksymalnie 14 dni.

Jest jednak inny powód, aby zrobić Czarny piątek na Amazon: ten okres kasy został przedłużony. Wszystkie zakupy dokonane w listopadzie i grudniu można zwrócić do końca stycznia. Zamiast odsprzedawać prezenty w serwisie eBay, możesz w ten sposób zwrócić je sprzedawcy online. Oczywiście kupujący otrzyma rekompensatę. Więc musimy się z nim zgodzić.

Aby zobaczyć oferty na Amazon, znajdź je tutaj:

Oglądaj oferty na Amazon