Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

AliExpress gra w Czarny piątek, miażdżąc doskonały OnePlus 9 (-70%) 🔥

AliExpress jest jednym z najlepszych sprzedawców w Czarny piątek. Od rana od razu publikuje nowe programy, które są tak wyjątkowe, jak popularne. Zaawansowana technologia jest ukierunkowana, a teraz jest idealny czas na znalezienie smartfona ze zniżką. Dlaczego nie zwrócić się do OnePlus 9 Pro lub OnePlus 9? Obydwa modele objęte są rabatami godnymi Black Fridy

z AliExpress, Cena OnePlus 9 Pro spada do 509 euro zamiast 919 euro, czyli zniżka bliska -45% na ten smartfon z wyższej półki. z jego strony, OnePlus 9 jest dostępny za 399 € zamiast 799 € z kodem SDFRN184lub 70% rabatu. Sprzedawca oferuje najlepsze ceny: nawet Amazon nie może konkurować z rabatami na tym poziomie.

Aby zobaczyć oferty na smartfony OnePlus na AliExpress, znajdziesz je tutaj:

Oglądaj OnePlus 9

Oglądaj OnePlus 9 Pro

To wydanie Czarny Piątek Zaczyna się mocno w czwartek rano. Ponieważ został uruchomiony nieco wcześniej niż w poprzednich latach, proces naprawdę rozpoczął się wczoraj w sklepach internetowych, takich jak AliExpress. Jeśli oficjalnie potrwa do końca tygodnia, najlepsze oferty skazane są na zniknięcie w ciągu kilku minut: tak będzie w przypadku OnePlus 9 Pro i OnePlus 9. Jeśli interesuje Cię jeden z 2 smartfonów, ceny powinny być zabezpieczone JAK NAJSZYBCIEJ.

OnePlus 9 Pro, bestseller

Specjalizujący się w smartfonach ze średniej półki OnePlus kilka lat temu przeszedł na modele z wyższej półki. OnePlus 9 Pro został zaprezentowany jako najnowsza i najmocniejsza wersja w swojej ofercie, a oficjalna premiera trwa od końca marca. Nawet jeśli zawiera funkcje na wysokim poziomie, stosunek ceny do wydajności pozostaje bardzo przyzwoity. Z tą ofertą jest po prostu nie do pobicia.

Jeśli chodzi o specyfikację, zacznijmy od przywołania 6,7-calowego wyświetlacza OLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz z OnePlus 9 Pro. Oprócz tych elementów, których użytkownicy oczekują od smartfona tego poziomu, znajdujemy również obecność technologii LTPO, która dba o zmniejszenie zużycia energii. Zwróć uwagę, że ekran telefonu jest lekko zakrzywiony, aby zapewnić lepszy stosunek ekranu do obudowy.

READ  Tajemniczy sygnał radiowy do Drogi Mlecznej wzbudził zainteresowanie naukowców

Pod względem wydajności OnePlus 9 Pro ukrywa pod maską układ Snapdragon 888. Procesor Qualcomm jest równie nowoczesny, co doskonały, dzięki czemu telefon działa płynnie. Nie ryzykujesz lagów na co dzień lub w aplikacjach zużywających więcej energii (przetwarzanie zdjęć, gry na telefon itp.). Ta wersja Pro, zgodna z 5G, zapewnia dostęp do wydajniejszego połączenia.

Oglądaj OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 Pro może też liczyć na własny wyświetlacz fotograficzny z aparatem z przodu (16 MP) i poczwórnym modułem fotograficznym z tyłu, w bloku montowanym na jednym z rogów z tyłu telefonu. Ten ostatni może pomieścić 48-megapikselowe obiektywy szerokokątne, ultraszerokokątne, teleobiektywy i monochromatyczne. Wreszcie przysługuje mu dwa osobne akumulatory o łącznej pojemności 4500 mAh.

Technologia Warp Charge 65T w pełni naładuje smartfon… w 35 minut. To także jedna z jego niezaprzeczalnych zalet w obliczu konkurencji. Ogólnie rzecz biorąc, ten model jest bardzo zrównoważony pod względem mocy, wydajności i ceny. Dziś wyraźnie nie można przegapić pokazu na AliExpress w Czarny piątek.

AliExpress zbliża się do Czarnego Piątku

Należy od razu powiedzieć, że AliExpress jest w świetnej formie na tę wersję Czarnego Piątku. Ta oferta na OnePlus 9 Pro to samorodek, sprzedawca internetowy oferuje bezprecedensową cenę na smartfonie. Jako jedyny oferuje taki rabat. Nawet gigant Amazon nie jest w stanie zrobić tego, co powiedzieliśmy powyżej.

Po podkreśleniu procesu Dnia Singla kilka tygodni temu, AliExpress znów działa. Po tym, jak wydarzenie zakończyło się sukcesem, nie spodziewaliśmy się, że trader zrobi to również i zobaczy lepiej w niektórych referencjach niż w ważniejszych transakcjach. Jednak już to robi z tymi zniżkami na OnePlus 9 Pro i inne popularne marki: Xiaomi, Apple, Roborock … jasne jest, że celuje we wszystkie bestsellery w tym tygodniu, co czyni go jednym z najlepszych graczy w ta wersja do robienia biznesu.

READ  GTA Online: Wkrótce koniec ery...

Jeśli AliExpress nie ogranicza się do małych promocji, należy zauważyć, że zapasy u sprzedawcy są ograniczone. Tak jest również w przypadku konkurentów, gdzie niedobory półprzewodników od miesięcy karzą branżę technologiczną. Niezależnie od tego, czy chodzi o OnePlus 9 Pro, smartfony czy inne urządzenia, poziom produkcji jest znacznie niższy niż zwykle. Niektóre produkty mogą nie być dostępne od teraz do świąt i trwa to przez jakiś czas. Ten kontekst wskazuje również, że konieczne jest podjęcie natychmiastowych działań w związku z interesującymi Cię pozycjami.

Ponadto AliExpress dostarcza OnePlus 9 Pro (lub OnePlus 9) w niecały tydzień od zakupu. Jej magazyny zlokalizowane we Francji pozwalają na szybkość, ale i prostotę, ponieważ dostawa jest bezpłatna. Okres karencji w sklepie internetowym wynosi 20 dni, co daje pełny okres na zwrot i zwrot pieniędzy, jeśli chcesz.

Aby skorzystać z wyprzedaży flash na AliExpress, znajdziesz je tutaj:

Oglądaj OnePlus 9 Pro

Oglądaj OnePlus 9