Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Alicia Ellis w ciąży: ujawniono tożsamość ojca? Po Benjaminie Pavardzie pojawił się kolejny przystojny chłopak

13 grudnia Alicia Ellis zrzuciła bombę na swoim koncie na Instagramie, ogłaszając, że jest w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem. Od tamtej pory młoda kobieta regularnie eksponuje swój ciążowy brzuszek na portalach społecznościowych i w mediach, ale milczy na temat tożsamości ojca jej dziecka. Trzeba przyznać, że kobieta, która pięć lat temu w Montpellier została koronowana na Miss Francji 2017, nie miała zwyczaju opowiadania o swoim życiu prywatnym. W porównaniu z innymi Miss Francji młoda kobieta z Gujany pojawia się tylko przy nielicznych okazjach zawodowych.

Ale od czasu ogłoszenia ciąży obserwuje media i stara się odkryć tożsamość swojego towarzysza. Według samozwańczego króla plotek, influencera, tym ostatnim będzie nikt inny jak nieznany młody mężczyzna o imieniu Thomas. W środę 28 grudnia 2022 roku Okaba odpowiedział na pytanie jednego ze swoich obserwujących, czy królowa piękności nadal jest w związku z ojcem dziecka. „Nie, Alicia Ellis nie jest już z Thomasem, ojcem jej dziecka!Zagłębił się w historię, zanim zdążył sobie przypomnieć, kto był ostatnim.

Dobrze strzeżona tajemnica

Tydzień temu influencerka ujawniła tożsamość słynnego Tomasza. „Mówiłem ci, że nie możesz przede mną uciec! Według moich źródeł w Gujanie, ojcem dziecka Alicii Ayles jest słynny Thomas„, potwierdzone w historii. Ogłoszeniu towarzyszyło zdjęcie młodego mężczyzny, bez koszuli i w kapeluszu. W tej chwili ani domniemany ojciec, ani była Miss Francji nie wypowiadali się na temat tej rewelacji, więc nie ma sposobu, aby wiedzieć czy ta plotka jest prawdziwa.

Dla przypomnienia, poprzednia plotka głosiła, że ​​ojcem dziecka jest francuski piłkarz Benjamin Pavard. Hałasom z korytarza zaprzeczał sam sportowiec, który stanowczo zapewniał, że nie zna Alicii Ellis osobiście. „O nie, nie ja! Nie jestem jeszcze z nią w związkuPotem wyjdź.

READ  Défilé du Nouvel an Chinois au Faubourg Saint-Honoré à Paris