Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Adel Rami w związku z kandydatem do reality TV: związek „niełatwy”, pierwsze zaufanie

na początku tygodnia, Adel Romy I uczestnik reality show lina sformalizować ich związek. Dzięki filmowi opublikowanemu na TikTok, gdzie wydają się bardzo współwinni i zaraz się pocałować, internauci po raz pierwszy mogli ich spotkać razem. Od tego czasu piękna Léna jest krytykowana przez internautów.

Rzeczywiście, ogłaszając swój związek z międzynarodowym piłkarzem, młoda kobieta otworzyła drzwi do nieprzyjemnych i niestosownych komentarzy. Ani jedno, ani dwa, Léna postanowiła dokonać niewielkiej korekty w Historia Instagram, środa, 23 lutego 2022 r.

Jeśli chodzi o mój związek, nie będę mógł swobodnie rozmawiać jak zwykle, ponieważ nie pochodzi ze świata telewizji, a zatem jest skromniejszy w swoim życiu osobistym. Ale mogę ci powiedzieć, że Nie jestem naiwny. Chronię się, on o tym wie i codziennie wiosłuje, aby udowodnić, że nie jest już tym, co mówią o nim w sieciach. Chętnie podzielę się z Tobą wszystkim i będę to dalej robić, ale proszę nie oceniaj mnie. Nie myśl, że łatwo jest być z „footeux”, ponieważ koniecznie, nawet jeśli zarabiasz na życie, natychmiast otrzymujesz oznaczenie żony beneficjenta i rogacza„Nalega, żeby jej przypominano. Léna zapewnia, że ​​wie”Gdzie stawia stopę i doskonale wie, co stracić.

Adel Rami niestety nie cieszy się dobrą opinią, jeśli chodzi o jego historie miłosne. Piłkarz wyjątkowo przyznał, że zdradził swoją partnerkę Sidonie Beaumont, z którą mają dwoje dzieci, bliźniaków Zaina i Madi (5 lat). Relacje, które Adel Rami miał również, gdy trzy lata temu uczęszczał do amerykańskiej supergwiazdy Pameli Anderson.

Ze swojej strony Léna była w związku z Illanem na planie Marsylia w DubajuZostał wyemitowany w 2021 roku. Następnie brała udział w Książęta i księżniczki miłości Gdzie zakochałam się w Adrianie. Niedawno ogłosili separację, a kandydat oskarżył go o zdradę.

READ  Kendall Jenner pozwał do sądu o 1,8 miliona dolarów za złamanie umowy