Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

7 szalonych programów, których nie powinieneś przegapić w środę 🔥🔥

Sprzedaż na Amazon, Cdiscount i innych wygasa w ciągu tygodnia. Do końca tej specjalnej operacji wciąż masz szansę na znalezienie złotych monet. Trwa trzecia obniżka i ceny są niższe niż w przeszłości, teraz lub nigdy możesz zaoszczędzić. Oto zestaw ofert ważnych na środę.

Dobre plany na teraz: 🔴

Komputery/Tablety/TV:
Smartfony i forfaity:

Nie jeden:

Zobacz wszystkie programy

Podczas wyprzedaży Amazon, Cdiscount i inne codziennie ujawniają nowe oferty. Są to wyprzedaże błyskawiczne, które nie mają trwać w czasie, są dostępne najwyżej przez kilka godzin. W ten sposób opinia publiczna regularnie odwiedza strony internetowe sprzedawców internetowych w nadziei na prowadzenie interesów. W środę platformy opublikowały nowe oferty i nadal zamieszczają dobre oferty.

Letnie wyprzedaże odbywają się od 30 czerwca do 27 lipca br. Jak w przypadku każdego wydania, nowe odpisy mają miejsce co tydzień aż do końca wydarzenia, co z czasem prowadzi do jeszcze większego spadku cen. Trzecia obniżka trwa w tym tygodniu, aw najbliższą środę jest to najniższa cena i nie spadnie dalej przed zakończeniem procesu.

Jak działają letnie rabaty?

Sprzedaż na Amazon, Cdiscount i innych firmach odnotowuje w tym roku ożywienie popularności. W ostatnich wydaniach proces ten stracił nieco na atrakcyjności. I nie bez powodu e-sprzedawcy skupili się na Czarnym Piątku lub Prime Day, rezygnując z wydarzenia, które co roku przyciąga tak wiele osób. W rezultacie programy traciły na jakości, ponieważ widzowie odkładali ten okres na bok.

Jednak nie dotyczy to już tej wersji letniej wyprzedaży. Amazon i inni sprzedawcy online zamierzają go ponownie uruchomić po kilku miesiącach, szczególnie z powodu kryzysu zdrowotnego. Platforma obudziła się w Prime Day przed kontynuowaniem procesu. Wreszcie są oferty specjalne, które cieszę się, że dotyczą produktów wysokiej jakości.

READ  Microsoft Flight Simulator Informacje o Xbox Series X i S: 123 Przejdź na dysk SSD! | Xbox One

Aby zaznaczyć wyprzedaż, Amazon podkreśla klasyczne oferty, w których nie ma wzmianki o praktyczności. W rzeczywistości nie ma różnicy dla publiczności. Z prawnego punktu widzenia sytuacja wygląda trochę inaczej. Francuski rząd nadzoruje wydarzenie i przypisuje sprzedaż do określonych produktów i standardów. Wśród warunków znajdujemy fakt, że referencje docelowe muszą być zapasami przez długi czas, ponieważ proces ten pierwotnie miał na celu pozbycie się zapasów.

W związku z tym sprzedaż na Amazon nie jest bezpośrednio ujawniana w ramach tego procesu. Ma to sens, ponieważ sprzedawca internetowy nie ma zbyt wielu zapasów. W rezultacie oferuje hojne zniżki na produkty, które są tak aktualne, jak modne. Więc to nie jest kwestia sprzedaży ze stratą, trzeba to określić, nawet jeśli nie zmieni to niczego dla ogółu społeczeństwa. Ze swojej strony Cdiscount, Fnac, a nawet Samsung również ujawniają najwyższej klasy oferty.

Aby zobaczyć programy na Amazon, znajdziesz je tutaj:

Oglądaj oferty na Amazon

Czym są oferty Amazon i Cdiscount?

Zebraliśmy małą listę najlepszych ofert, które są nadal otwarte podczas tych wyprzedaży na Amazon. Nasz wybór logicznie koncentruje się na produktach z kategorii high-tech, ale możesz znaleźć oferty na wszystkie tematy dotyczące produktów (uroda, kultura, rzemiosło itp.). Ta lista jest regularnie aktualizowana na bieżąco, aby oferować tylko wysokiej jakości rabaty.

Trudno nie wspomnieć o niektórych głównych produktach, którym przysługiwały rabaty przy wyprzedaży. Amazon zaatakował w tym roku markę Apple, obniżył cenę wielu referencji z: Apple Watch, MacBook Air, MacBook Pro, iPhone 12… Produkty z tej oferty odnotowały gwałtowny spadek cen, na przykład AirPods Pro i drugi , tak bardzo, że bezprzewodowe słuchawki Apple straciły -30% swojej pierwotnej ceny. Co więcej, są one nadal dostępne po obniżonych cenach, więc jeśli jesteś zainteresowany, pośpiesz się.

READ  Graj w Elden Ring w spokoju na tych 3 komputerach do gier za mniej niż 900 EUR

Podczas tych wyprzedaży zapala się również Cdiscount. Francuski kupiec zdecydował się na wszystko, więc pokazuje hojne rabaty na wiele produktów. Niektóre są popularne nawet bez przeciwnika, jak popularne słuchawki Bose QC 35 II, które od lat są standardem w swojej klasie. Możesz także zrobić świetne okazje na rowery elektryczne, ponieważ wiele modeli jest dostępnych w obniżonych cenach, w tym smartfony Xiaomi.

Ogólnie rzecz biorąc, sprzedaż na Amazon i w innych miejscach dotyczy wielu produktów. Oprócz iPhone’a 12 zobaczyliśmy znakomitą ofertę na najnowszy Redmi Note 10 Pro od Xiaomi, smartfony innych marek również mają prawo do zniżek. Wiele referencji nie jest jeszcze dostępnych, a proces ten przyspieszy jeszcze bardziej przed oficjalnym zakończeniem procesu, więc nie przegap ostatnich bryłek.

Mocne strony sprzedaży internetowej

Podczas tych wyprzedaży Amazon i inni sprzedawcy online dają ci drugą szansę po złożeniu zamówienia. Z platformą amerykańską masz prawo do 30-dniowego okresu zwrotu, który wynosi 14 dni w Cdiscount, Fnac i innych. Jeśli wrócisz w tym okresie, otrzymasz pełne odszkodowanie. Żaden sklep fizyczny nie oferuje zwrotów do 30 dni po dostawie, dzięki czemu masz dużo czasu na przetestowanie produktu.

Jeśli pociągają Cię produkty high-tech, wiedz też, że gwarancja będzie taka sama jak w oficjalnych sklepach – taka sama w przypadku innych korzyści. Jeśli podpiszesz iPhone’a 12 na Amazon, gwarancja jest na dwa lata i możesz udać się do Apple Store, jeśli masz pytania dotyczące smartfona. Zakup jest taki sam, z tą różnicą, że cena jest niższa. Nie czekaj na biznes w tym wydaniu.

Aby zobaczyć wszystkie programy na Amazon, znajdziesz je tutaj:

Oglądaj oferty na Amazon