Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

42 graczy wygrało 8 927 euro w dzisiejszym losowaniu

42 graczy wygrało 8 927 euro w dzisiejszym losowaniu

Tydzień zaczyna się od astronomicznej miski Loteryjka i 13 mln euro w poniedziałek, 7 listopada 2022. Trzeba przyznać, że stawka wydaje się śmieszna w porównaniu do Jackpot Powerball w wysokości 1,9 miliarda dolarów, ale mimo wszystko jest to jeden z największych jackpotów lotto roku 2022. Aby zagrać dzisiaj, będziesz musiał otworzyć konto FDJ.fr przed 20:15, a następnie od 20:50 śledzić wynik losowania na Tirage- Gagnant. com.

Aktualizacja 11.08.2022 00:00: 42 zwycięzców wygrywa prawie 9000 EUR, a 20 zwycięzców wygrywa 20 000 EUR

Jeśli wieczór nie uczynił milionera, to przyniósł dużą liczbę zwycięzców. Dziś ponad 40 graczy dzieli zyski z 3. miejsca, z których każdy wygrywa po 8900 euro. Oprócz tego zysku dziesięciu graczy otrzymało 20 000 euro dzięki losowaniu lotto.

Aktualizacja 07/11/2022 20:45: No Millionaire Tonight

Losowanie lotto nie miało dziś wielkiego zwycięzcy, więc jackpot będzie nadal rósł do 14 milionów € od środowego wieczoru. Jednak od teraz sprawdzaj swoje wygrane i nie zapomnij poszukać kodów Lotto, gdy będą dostępne!

The Ostatnie losowanie lotto odbyło się w sobotę 5 listopada 2022. Chociaż było ponad 800 000 zwycięskich siatek, żaden z nich nie był w stanie znaleźć zwycięskiej kombinacji ani pięciu poprawnych liczb. Tym samym największe wygrane zostały odnotowane podczas drugiego losowania lotto, w którym dodatkowy kot został podzielony pomiędzy trzech szczęśliwych ludzi, którzy wzbogacili się o 63 943 euro.

Dziś Loto po raz kolejny zaoferuje dodatkowy jackpot w wysokości co najmniej 100 000 €, ale przede wszystkim to kwota jackpota zainspiruje graczy z 13 milionami € w poniedziałkowy wieczór. Aby grać we własnej sieci, postępuj zgodnie z odwrotną radą.

Zagraj w Lotto Online przed 20:15 w poniedziałek

3 wskazówki, jak sprawdzić poprawność sieci Lotto już teraz: Otwórz konto na FDJ.fr W ciągu kilku minut. Aby zweryfikować swoje konto online, musisz być mieszkańcem Francji i osobą pełnoletnią. ▶ Wybierz 5 liczb i swoją szczęśliwą liczbę. W przeciwnym razie możesz pozostawić to przypadkowi, wybierając plik sieciowa lotto flash Który losowo wybierze dla ciebie liczby. ▶ Zapłać przed 20:15 bezpośrednio kartą kredytową. Minimalna kwota depozytu w wysokości 5 € jest wymagana dla każdej płatności, ale reszta salda pozostanie na Twoim koncie gracza, aby móc zagrać w nowe Loto lub inną grę w późniejszym czasie.

środa 09 listopada 2022 14 milionów euro dzień godzina minuta suchy grać

READ  Jessica Chastain jako Polka ukrywająca Żydów w zoo

Wyniki losowania Lotto w poniedziałek 7 listopada 2022 r. od 20:50.

Zwycięskie numery lotto będą dostępne od 20:50 w poniedziałek wieczorem. Dostępny za darmo, będziesz miał dostęp do zwycięskiej kombinacji z losowania głównego i 13 milionów euro, a także do wszystkich zwycięskich liczb drugiego losowania.

Nie zapomnij dzisiaj ponownie sprawdzić swoich wygranych za pomocą naszego narzędzia lub bezpośrednio, dopasowując liczbę zwycięskich liczb do średniej kolejności wygranej.

Po wypłacie lotto zostaje podany okres 60 dni na odebranie wygranych.

FAQ: Często zadawane pytania dotyczące Lotto FDJ

Ile wynosi jackpot lotto w poniedziałkowy wieczór?

Kumulacja lotto wyniosła 13 milionów € w poniedziałek, 7 listopada. Po trzech kolejnych niewygranych losowaniach od początku Halloween Loto, dzisiejsza nagroda w National Lotto osiągnie wartość jackpota Super Loto.

Więc o której dzisiaj możemy zagrać w sieci Lotto?

Będziesz mógł grać w Loto do 20:15 w poniedziałek, 7 listopada. Niezależnie od tego, czy online, czy w punkcie sprzedaży, maksymalny czas gry w sieci Lotto pozostanie taki sam. ▶ Zagraj w Network Lotto online tutaj

Kiedy dzisiejsze wyniki Lotto będą dostępne?

Wyniki losowania Lotto zostaną opublikowane online od 20:50 na Tirage-Gagnant.com. Wyniki te będą dostępne za darmo i na żywo i będą zawierać dwie zwycięskie kombinacje, 10 kodów losowania lotto i raport wygranych.