Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

15 dni darmowych gier z Epic Games Store: Wielka gra przygodowa od Bethesdy prezentuje dzisiaj #10!

Dzisiaj jest Boże Narodzenie i Epickie gry Nic dziwnego, że w ramach tego procesu wręczamy nam miły prezent 15 dni darmowych gier ze sklepu Epic Games Store. Wyprzedał wyciek bezpiecznika przed swoim czasem, faktycznie ofiaraFuturystyczna przygodowa gra akcji odFilary Austin i Bethesda Softworks Został doceniony przez krytyków w 2017 roku.

Teraz nadszedł czas, aby dodać ją do swojej cyfrowej biblioteki: pamiętaj, aby otworzyć grę przed 26 grudnia o 16:59; zachować go na stałe.

ofiara

Stacja kosmiczna została opanowana przez wrogich kosmitów, a teraz jesteś ofiarą. Odkrywając mroczne sekrety Talosa I i sekrety swojej przeszłości, musisz przetrwać, korzystając z narzędzi, wglądu, broni i niesamowitych umiejętności stacji. Los Talosa I i wszystkich jego mieszkańców jest w twoich rękach.

 • thriller sci-fi
  • Pozory na pokładzie Talosa I są zwodnicze. Jesteś naukowcem Morganem Yu i postanowiłeś odkryć prawdę o tej stacji i swojej przeszłości. Jaką rolę odegra w planach TranStara i czym jest tajemnicze zagrożenie ogarniające stację?
 • wyjątkowe miejsce
  • Stacja kosmiczna Talos 1 krąży wokół księżyca i symbolizuje podbój kosmosu sektora prywatnego. Poznaj luksusowy kurort zaprojektowany tak, aby odzwierciedlał luksus biznesu z lat 60. Nieprzerwana nawigacja przez połączone, nieliniowe środowiska zaprojektowane tak, aby ukrywać niekończące się tajemnice.
 • Niewyobrażalne zagrożenie
  • Nieznośna obca obecność, która nęka Talosa I, to żywy ekosystem, który chce unicestwić swoją ofiarę. Od ciebie, jako jednego z ostatnich ocalałych na pokładzie stacji, zależy powstrzymanie śmiertelnego ataku tych przerażających drapieżników.
 • graj po swojemu
  • Odkrywaj obce zdolności, aby rozwijać różnorodne moce i ulepszać swoje unikalne umiejętności. Rób bardziej kreatywne rzeczy dzięki planom, narzędziom i narzędziom, które znajdziesz na pokładzie stacji, aby pokonać niebezpieczne przeszkody, które stoją na Twojej drodze. Przetrwaj bezprecedensowe zagrożenia dzięki sprytowi i umiejętnościom improwizacji.
 • Prey: Mooncrash
  • Ucieknij z tajnej bazy księżycowej w TranStar. Wrogowie, z którymi trzeba się zmierzyć, niebezpieczeństwa, których należy unikać, cele do osiągnięcia i łupy do zebrania różnią się w każdej grze. Z ustawieniami, które są równie niebezpieczne, co dynamiczne, kampania Prey Mooncrash zapewni niezapomniane wyzwanie i niekończącą się grywalność, która będzie męczyć nawet najbardziej doświadczonego gracza.
 • Historia
  • Tajna baza księżycowa TranStara przestała nadawać transmisję wkrótce po wydarzeniach opisanych w Prey. To do Petera, hakera stacjonującego na pokładzie satelity szpiegowskiego, którego zadaniem jest przechwycenie komunikacji TranStara, należy dowiedzieć się, dlaczego. Uwięziony i zobowiązany do wypełnienia trudnego kontraktu z KASMA, Peter ma nadzieję na ponowne spotkanie z rodziną, aby odkryć tajemnice zaginionej bazy.
 • żyć. Zejdź z drogi. dostosowuje się. Uciec !
  • Ucieknij z bazy księżycowej TranStar, zanim zagrożenie huraganem zmiecie wszystko na swojej drodze. Cel jest prosty, ale rozwiązań jest wiele. W Mooncrash gracze odkryją bezprecedensową kampanię, którą w nieskończoność można odtwarzać w formie łotrzyka, której wrogowie, broń i cele nieustannie ewoluują.
 • Przetrwaj tak, jak chcesz, z kimkolwiek chcesz
  • Odblokuj wiele postaci w miarę postępów w grze, z których każda ma własne umiejętności, które można ulepszyć. Przedrzyj się przez Inżyniera Guana, wymień stary dobry klucz na karabin Bhatia oficera ochrony lub wybierz Andreusa, którego arsenał zdolności parapsychicznych spotyka się z jego słabością. W Prey chodzi o wybory, a te wybory należą do Ciebie.
 • W poszukiwaniu sekretów, łupów… i wyjścia awaryjnego
  • Talent Arkane Studios do ożywiania szczegółowych środowisk jest w pełni wyrażony w Mooncrash. Podczas eksploracji stacji, która znajduje się do czterech poziomów od stacji Talos I z gry podstawowej, nie zapomnij, aby mieć oczy szeroko otwarte na cenne zasoby… i oczywiście naśladowców.
 • Nowe wyzwania, nowe rozwiązania
  • Powraca zagrożenie huraganem, a wraz z nim znani wrogowie i nowi, bardziej bezwzględni wrogowie, każdy z własnymi śmiercionośnymi właściwościami. Cały arsenał do Twojej dyspozycji, w tym kilka różnych broni i umiejętności z głównej gry, nie pomoże ci zbytnio w ucieczce.

15 dni darmowych gier z Epic Games Store, dziś 11

Oprócz Ludzkość Które można zaprezentować 29., nie wiemy, jakie darmowe tytuły czekają na nas w najbliższych dniach. Niedziela jest herbata Korzystanie z ręcznych ilustracji, które zdają się zapamiętywać obraz Jesse na okładce monitorowanie, tytuł, który pojawił się już w czerwcu ubiegłego roku.

Przeczytaj także: Wyprzedaż w sklepie Epic Games Store: Święta Bożego Narodzenia, a niekończące się kupony o wartości 10 € powracają ze świetnymi promocjami!

Edytor winietWsparcie
redaktor
Ulubiony pisarz twojego ulubionego redaktora od 2009 roku, pasjonat muzyki rockowej, fan wszelkiego rodzaju sitcomów. Dużo grałem w Pokemona w swoim życiu.
Chodź za mną : Gracze na Twitterze

READ  Grozi mu 20 lat więzienia za zakup tej niezwykle rzadkiej karty za 50 000 €