Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

13. sezon „Dancing with the Stars” ponownie zasiądzie w jury Jean-Marca Genereux i Veuve Huteau

13. sezon „Dancing with the Stars” ponownie zasiądzie w jury Jean-Marca Genereux i Veuve Huteau

Getty'ego/VAT Fauve Hautot, Jean-Marc Généreux i Mel Charlot, trzej nowi jurorzy 13. sezonu DALS.

Getty'ego/VAT

Fauve Hautot, Jean-Marc Généreux i Mel Charlot, trzej nowi jurorzy 13. sezonu DALS.

telewizja – ” To jest to co kupuję „.O powrót konkursu tanecznego dedykowanego gwiazdom Taniec z gwiazdamiTF1 postawił na bezpieczeństwo, z nutą nowoczesności. Konferencja prasowa programu odbyła się w czwartek, 25 stycznia w siedzibie stacji. TF1 od tygodni złośliwie utrzymuje napięcie w związku z tożsamością sędziów 13. sezonu DALS. Znamy je już teraz i są pewne niespodzianki.

Bezkonkurencyjny Chrisa Marqueza Oczywiście, że istnieje. Nie sposób wyobrazić sobie sezonu serialu bez pokazu jaskrawych marynarek i fryzur, które co tydzień prezentuje widzom.

Usiądzie obok swojego byłego przyjaciela, Jeana Marca Genereux. Tancerka i choreografka jest obecnie obecna w programie Witamy w klasztorze, Właściwie wraca do jury DALS. Będąc ostoją panelu sędziowskiego od sezonów 1 do 10, opuścił ławkę rezerwowych w sezonie 11 i pojawił się tylko na krótko w sezonie 12.

Kolejny powrót jury, a mianowicie Veuve Hauteut. Tancerka spektaklu historycznego faktycznie odgrywała tę rolę od sezonów 6 do 8. Następnie wróciła do roli choreografki i tancerki, która towarzyszyła nominowanym. Dla przypomnienia Fauve Hautot wygrała cztery sezony DALS: z Emmanuelem Muirem, Samim Al-Jedrim, Taekiem i Billym Crawfordem.

Mel Charlotte, nowy członek jury DALS

Widzowie nadal będą mieli okazję odkryć nową twarz wśród jurorów, którzy są już dobrze zorientowani w praktyce. TF1 już zrekrutowało tancerza Mel Charlotte.

Ona również pochodzi z Quebecu i podobnie jak Jean-Marc Genereau nie jest nowicjuszką, wręcz przeciwnie. Jak zwierzyła się w rozmowie z kanadyjskim portalem 7 dniZ drugiej strony tańczyła dla wielu międzynarodowych gwiazd, takich jak Beyoncé, Pharrell X Williams i Cardi B.

READ  Oto pierwsza dziesiątka krajów, które zakwalifikowały się do finału

Jest także choreografką takich seriali jak Zamaskowany piosenkarz, Bitwa na synchronizację ust i Więc myślisz, że umiesz tańczyć. Wreszcie sprawdziła się już w roli jurora, odkąd przejęła obowiązki obok Jeana-Marca Genereux, jako jurorka, czyli „kochanka” kanadyjskiego przedstawienia tanecznego. rewolucja.

Nowe jury Taniec z gwiazdami Oficjalnie obejmie urząd 16 lutego w TF1 podczas premiery 13. sezonu DALS.

Zobacz także na HuffPost: