Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

10 największych niepowodzeń Google, pożegnaj się ze Stadia

Możesz być na szczycie świata i i tak zrobić coś głupiego fajnego, taka jest znana firma Google Które, choć silniejsze od niektórych krajów, już popełniły poważne strategiczne błędy, które okazują się porażkami. Jeśli Ci się spodoba, porozmawiamy o tym od razu, podając najbardziej przekonujące przykłady.

1. Google Stadia

Uruchomiona w 2019 roku platforma do strumieniowego przesyłania gier wideo została zaprezentowana jako nic innego jak przyszłość medium, które zastąpi konsole i zrewolucjonizuje świat (no dobra, trochę przesadzam). Po trzech latach dobrej i szczerej obsługi system od tego czasu nie został uznany za udany Google Postanowiłem go zamknąć, dając pełne zwroty za zakupione gry przez klientów. Problem w tym, że deweloperzy, którzy obecnie pracowali nad projektami dla platformy, dowiedzieli się o tym w tym samym czasie, co wszyscy inni w prasie, a to jest mniej zabawne.

2. Google+

wielka porażka GooglePrawdziwa kompletna porażka: jego sieć społecznościowa. Kiedy wiesz, że główny projekt w pewnym sensie to robił Facebook A konkurując z popularną siecią społecznościową, możemy powiedzieć, że naprawdę bardzo jej brakuje. Ale to nie ma znaczenia, możemy udostępnić na nim zdjęcia, jest uroczy. Dołącz do mnie, jestem w tym naprawdę sam.

3. Google Tango

duży projekt Google Który miał wprowadzić firmę w świat rozszerzonej rzeczywistości, bardzo szybko został porzucony. Google Postanowiłem przejść do innego projektu o nazwie ARCore które działają jak narzędzia programistyczne do osiągania rzeczywistości rozszerzonej, więc ostatecznie łączą się w pewnym stopniu.

5. Okulary Google

Jest drogi i bezużyteczny, tak można podsumować projekt okulary Google Co skończyło się upadkiem. L’idee d’avoir des lunettes qui pouvaient montrer des trucs en réalité augmentée sauf que ça n’avait pas forcément de ale precis, donc à part quelques qui qui avaient de la outthune a fed.

6. Oferty Google

Zobacz zasadę strony Groupon ? Cóż, to było dokładnie to samo. rozmiar Google Próbowałem wyzdrowieć Groupon W 2010 roku, co się nie stało, ponieważ firma nie chciała kupować i nadal miała opinię. nagle Google Nie marnował czasu i założył tę usługę w 2011 roku, która szybko się rozpadła i została zlikwidowana w ciągu zaledwie trzech lat.

7. Google Allo

W celu kopiowania aplikacji do obsługi wiadomości tekstowych i głosowych, takich jak posłaniec i inni WhatsAppA Google ustawiłem Allo. W międzyczasie jednak influencer Nabila upuścił słowo „cześć” i firma musiała zamknąć jej usługę. Nie żartuję, nie wyszło.

8. Google Video

Byliśmy w 2005 roku, youtube Zmieniło to sposób, w jaki konsumujemy filmy i Google Chciał skorzystać z tej wielkiej maszyny do zarabiania pieniędzy, a potem powstała wideo Google. Jak możesz sobie wyobrazić, najwyraźniej tak nie było i firma zdecydowała się na zakup bezpośrednio youtube za 1,6 miliarda dolarów. Prostsza jako technologia, o ile masz 1,6 miliarda dolarów.

9. Marzenie Google

Rozmawialiśmy wcześniej o rozszerzonej rzeczywistości, ale możesz to sobie wyobrazić Google Wypróbuj także przygodę w wirtualnej rzeczywistości i zadzwoń do tego projektu Marzenie Google. Nie słyszałeś o tym wcześniej? Zwykle projekt wymaga użycia smartfona jako ekranu, aby umieścić go w kasku „nośnym”, z wyjątkiem tego, że jakość wyraźnie nie była widoczna w porównaniu z tym, co robiono w domu. Oko na przykład. Opuszczony projekt.