Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zmarł na atak serca lub udar? Informacje o skanowaniu

Śmierć Boba Sageta. Bob Saget, aktor „La Fête à la Maison” zmarł 9 stycznia 2022 roku w wieku 65 lat. Według TMZ władze wolą śledzić zawał serca lub udar.

[Mis à jour le 11 janvier 2022 à 15h05] Okoliczności związane ze śmiercią aktora Boba Sageta impreza w domu, 9 stycznia 2022 r., jeszcze nie wyjaśnione. ale według TMZwładze wolałyby kurs „zawał serca” lub „udar”. Amerykański tabloid ujawnił już, że policja badająca śmierć 65-letniego aktora szuka „pogotowia medycznego”. Wnioski naukowców medycyny sądowej i toksykologów powinny zapewnić większą dokładność w odniesieniu do tej nagłej śmierci.

Boba Sageta znaleziono leżącego w swoim pokoju hotelowym w Orlando na Florydzie, gdzie przebywał w ramach trasy koncertowej swojego najnowszego programu, Nie robię rundy negatywnej. Również według informacji TMZ, Bob Saget został odnaleziony przez personel hotelu na prośbę jego rodziny, która nie mogła się z nim skontaktować. Po powrocie do pokoju hotelowego około drugiej w nocy, aktor został znaleziony o godzinie 16 z oświetloną sypialnią, z rękami skrzyżowanymi na piersi. Na miejscu nie znaleziono dowodów na nadużywanie narkotyków lub działalność przestępczą.

Bob Saget był znanym aktorem telewizyjnym w Stanach Zjednoczonych. Wcielając się w Danny’ego Tannera, ojca wdowy Domówka, od 1987 do 1995. Wrócił także do roli w sequelu serialu, który został przesłany do Netflix W 2016 r. pracował również Bob Saget Najzabawniejsze domowe filmy w Ameryce Od 1989 do 1997 roku. Udzielił również swojego głosu w oryginalnej wersji Jak poznałeś swoją matkę?Jako narrator serialu w każdym odcinku. W kinie możemy to w nim zobaczyć brudna robota gdzie farsa pingwinów.

Bob Saget został znaleziony martwy w swoim pokoju hotelowym w Orlando na Florydzie w niedzielę 9 stycznia 2022 roku. Amerykański aktor miał 65 lat. W tej chwili okoliczności jego śmierci są nieznane: tłumacz Danny Tanner in Domówka Został znaleziony nieprzytomny w swoim pokoju hotelowym, zanim jego śmierć została natychmiast ogłoszona. Według kilku amerykańskich mediów śledczy nie mieli jeszcze „żadnych informacji na temat przyczyn jego śmierci” i ustalili, że nie znaleźli „dowodów popełnienia przestępstwa lub zażywania narkotyków”. Czekam, aż lekarz sądowy ustali przyczyny śmierci Boba Sageta. Według TMZ, w tym momencie władze będą preferować trajektorię zawału serca lub udaru mózgu, aby wyjaśnić nagłą śmierć komika, który był w trasie ze swoim najnowszym programem.

READ  Optymizm ekonomiczny doprowadza wartości marki do rekordowych poziomów

W latach 1987-1995 Bob Saget grał Danny’ego Tannera w Domówka. Obsada serialu chciała uhonorować aktora, który zmarł w niedzielę 9 stycznia 2022 roku. John Stamos (Jesse Katsopolis) powiedział, że był „rozbity”, „pusty” i „w szoku”. „Nigdy nie będę miał takiego przyjaciela jak on. Tak bardzo cię kocham, Bobby”. „Moje serce jest złamane”, napisał na Twitterze Dave Collier (Joey Gladstone), a Candice Cameron Bure (DJ Tanner) stwierdziła: „Bob był jednym z najlepszych ludzi, jakich kiedykolwiek znałem. Tak bardzo go kochałam”.

Siostry Olsen, które również zagrały impreza w domu, miał też pomysł na Boba Sageta, kiedy ogłoszono jego śmierć. Mary-Kate i Ashley Olsen (Michelle Tanner) podzielili się oświadczeniem z magazynem People: „Bob był najbardziej kochającym, miłosiernym i hojnym człowiekiem w historii. Jesteśmy głęboko zasmuceni, że nie ma go już z nami, ale nadal będzie przy naszym po stronie, która prowadzi nas w łasce, jak zawsze”.

Bob Saget, prawdziwe nazwisko Robert Lynn Saget, to amerykański aktor, prezenter i komik. Urodził się 17 maja 1956 w Filadelfii, zmarł 9 stycznia 2022 w Orlando w wieku 65 lat. Po studiach na Temple University na Uniwersytecie Południowej Kalifornii zadebiutował jako aktor i komik. Jego najsłynniejszą rolą jest nadal rola Danny’ego Tannera, owdowiałego ojca, który wychowuje córki, Domówka (1987-1995 i sequel od 2016 do 2020). Na małym ekranie od kilku lat w serialu występuje również Bob Saget Najzabawniejsze domowe filmy w Ameryce Użyczył głosu narratorowi (Starszy Ted Mosby) w Jak poznałeś swoją matkę?

Jako komik Bob Saget był znany ze swojego prowokacyjnego i oburzającego poczucia humoru. Był uważany za jedno z największych nazwisk na amerykańskiej scenie stand-up swojego pokolenia. Niektóre z jego najpopularniejszych programów to to nie jest prawda (2007), to jest to o czym mówię (2013) lub ponownie Od zera do sześćdziesięciu (2017).

READ  Serena Williams zawsze myślała o szukaniu równowagi

Bob Saget jest żonaty od 11 lat z SherrI Kramer Saget. Razem w latach 1982-1997 mieli trzy córki: bliźniaczki Operetkę Saget i Larę Melanie Saget (1989) oraz Jennifer Bell Saget (1992). Od 2018 roku aż do śmierci w 2022 roku komik był żonaty z blogerką i YouTuberką Kelly Rizzo.