Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ze szczególnie odważnym spojrzeniem piosenkarka Rihanna ogłasza swoją ciążę na ulicach Nowego Jorku i na ramieniu mężczyzny swojego życia!

Nikt się tego nie spodziewał, Rihanna zdecydowanie zapomniała o Chrisie Brownie w ramionach innego przystojnego dzieciaka muzyka: A$AP Rocky. Do szaleństwa zakochane dwie gołąbki wpadały w panikę przy każdym publicznym wystąpieniu. Co więcej, raper nie zawahał się głośno powiedzieć i wyrazić swoją miłość do swojej ukochanej podczas wywiadu dla GQ, do którego sięgnął: „Jest o wiele lepiej, gdy znajdziesz odpowiednią osobę. Liczy się milion razy więcej niż wszyscy inni. Myślę, że kiedy wiesz, tak jak wiesz, ona jest jedyna.”

W grudniu ubiegłego roku pojawiły się plotki, że Rihanna czekała na szczęśliwe wydarzenie. Rzecz, na którą szybko zareagowała, zaprzeczając temu, dzieląc się wiadomością wysłaną przez jednego z jej przyjaciół, mówiącą do niej: „Czy mogę przyjść kąpać noworodka, moja piękna!? Świat teraz ingeruje w twoje łono”. Gwiazda odpowiedziała: „Haaaaa! Przestań! Nie przyszłaś na pierwsze 10 baby shower! Nosisz mnie co roku, cholera, lol”.

Dopiero teraz Public jest w stanie powiedzieć, że Rihanna po prostu okłamała swoją publiczność i próbowała nas wszystkich oszukać. Jednak w naszej miękkiej okładce z zeszłego tygodnia, Public naprawdę kołysała cię w tej trudnej do ukrycia pierwszej ciąży podczas ich premiery 19 stycznia, gdy próbowała ukryć brzuch najlepiej jak potrafiła skórzaną kurtką.

Rihanna postanowiła przyznać się do tego wszystkiego ze swoim odkrytym, dobrze napisanym brzuchem, stojąc na ulicach Nowego Jorku obok swojej ukochanej A$AP Rocky. Zaskoczenie już powoduje panikę w sieci, która przechwyciła te informacje. Płeć płodu nie została ujawniona.

W rozmowie z Vogue tłumacz Umbrelli wspomniał już o swoim pragnieniu posiadania co najmniej trojga lub czworga dzieci. „Ludzie nie doceniają cię jako matki, jeśli w życiu twoich dzieci nie ma ojca. Ale jedyne, co się liczy, to szczęście, to jedyna zdrowa relacja, jaka istnieje między rodzicem a jej dzieckiem. Jedyne, co może właściwie wychować dziecko, to miłości”, powiedziała. To dobry początek dla młodej rodziny w przyszłości. Zobacz też:

READ  Udział w rynku anime, wielkość, wzrost, przychody z branży, prognozy biznesowe i aplikacje Raport z badania rynku do 2027 r.