Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

ZDJĘCIA THOMAS BISKETT: Ten luksus podarowany przez astronautę z okazji 14 lipca

Thomas Bisquet również świętował 14 lipca! W rzeczywistości astronauta udostępnił kilka zdjęć prosto z kosmosu, aby pokazać, że on również, tysiące kilometrów od Ziemi, przedstawia kolory trójchromatyczne tak, jak powinny.

jak co roku, Francuzi obchodzą swoje Święto Narodowe w środę 14 lipca July. Ale trzeba powiedzieć, że serce nie było całkowicie w partii. I nie bez powodu: z powodu kryzysu zdrowotnego tradycyjne zgromadzenia, które zwykle gromadzą tysiące ludzi, różnią się od tych z poprzednich lat. W Paryżu parada zmobilizowała 5 tys. uczestników, w tym 4300 pieszych żołnierzy, 73 samoloty, 24 helikoptery, 221 pojazdów i 200 koni Gwardii Republikańskiej. Tylko 15 000 osób mogło obejrzeć pokaz ze względu na kryzys zdrowotny. Ale cokolwiek to było, serial tam był, szczególnie dzięki Za poruszającą propozycję małżeństwa dla młodego żołnierza. Oficer studencki nazywa się Maximilien, a jego propozycja małżeństwa wciąż wymaga dwóch miesięcy przygotowań. “Paryż to moje miasto, Pola Elizejskie, miasto światła… To po prostu niezwykłe”, wyjaśnił BFMTV.

Reprezentowanie Francji w kosmosie

A jeśli 14 lipca obchodzony jest na Ziemi, to w tym roku w kosmosie będzie również Święto Narodowe Francji ! Tak właściwie, Thomas Pesquet opublikował kilka zdjęć Farhan pokazał subskrybentom Jak on też skorzystał z 14 lipca. I oczywiście kto mówi, że impreza w kosmosie?Powiedział specjalne uroczystości. Podczas 6-miesięcznej misji astronauci mają na ogół prawo do 3 lub 4 dni urlopu. Z czwartym lipca (święto narodowe USA dla tych, którzy nie wiedzą) w niedzielę, było jasne, że najlepszym wyborem był czternastego. Nie trzeba dodawać, że próbowałem uczcić francuską kolację, flagi i, cóż, kilka zdjęć Francuza widzianego z USA – dzięki trenerom SpaceX za unikalną rosnącą plamę na świecieNapisał w komentarzu do kilku zdjęć zamieszczonych na Instagramie, Zaoferuj odrobinę luksusu, na jaki może sobie pozwolić. Na tych zdjęciach fani francuskiego astronauty mogli zaobserwować Tomasz Bisket szczęśliwy, W otoczeniu kolegów z całego świata. Świetny sposób na podkreślenie tricoloru, nawet w kosmosie!

Instagram

READ  Zatopiony chiński pocisk rozbił się nad Oceanem Indyjskim