Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wystawa zbiorowa MozART – Globetrotters w Bordeaux, Le Pin Galant Mérignac: bilety, rezerwacje i terminy

Grupa MozART – Globetrotters, spektakl, który trzeba zobaczyć w Bordeaux (Le Pin Galant Mérignac)18 stycznia 2024 r. Wszystkie informacje praktyczne (ceny, bilety, rozkład miejsc) dotyczące tego spektaklu można znaleźć na tej stronie. Zarezerwuj bilet już teraz na ten występ w Bordeaux!

Le Pin Galant (L-R2021-006921/6926) oferuje: ten pokaz. Czas trwania: 1H15
Również: Filip Gaslar
Wiolonczela: Bolesława Błaszka
Również: Michał Sikorski
Altówka: Paweł Kowaluk

Humor za profanację muzyki klasycznej! Po zdobyciu serc ponad 5 milionów widzów na całym świecie czterej panowie z grupy MozART powracają na scenę Pin Galant z zupełnie nowym spektaklem „Globetrotters”.

Komicy, muzycy, performerzy czy humoryści, ten polski kwartet wirtuozów komedii oferuje nam wyśmienitą mieszankę maestrii, gagów i nieodpartych emocji, aby muzyka stała się nośnikiem radości i śmiechu… niesamowity spektakl wirtuozerii, eksplozji bitów i zabawnego szaleństwa. Aby zachwycić całą rodzinę!

„Mimo trzeźwej powagi, jaka charakteryzuje duże sale koncertowe, pomimo nudy życiem muzyków klasycznych, pomimo fanatyzmu niektórych melomanów muzyki klasycznej i pomimo bojących się muzyki klasycznej fanów rocka, rapu czy popu, traktujemy naszą muzykę z sarkazm.” . Humor, jesteśmy pewni, że nie będzie miała nic przeciwko! Jako źródło radości, rozrywki i rozrywki wybraliśmy muzykę, a nie słowa. »

Grupa Mozarta

„To potok gagów, eksplozja melodii i śmiechu, nieodparta i zaraźliwa”.

Telerama

„Kompletna symfonia, w której ci muzycy robią wszystko, co w ich mocy, przez co często jesteśmy podzieleni na dwie części”.

Związana kaczka

Dostęp : Linia tramwajowa A – przystanek PIN GALANT
Rezerwacja dla osób z ograniczoną możliwością poruszania się: 05 56 97 82 82

Potrzebujesz pomysłów na wycieczki po swoim mieście?

READ  Firma UL Solutions została wybrana przez RWE Renewables Partnerem Certyfikującym dla pływającej farmy wiatrowej FEW BALTIC II