Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wraz z aborcją „zderzają się” dwie „wolności”, w tym wolność „życia dzieci” – wyzwolenie

Wraz z aborcją „zderzają się” dwie „wolności”, w tym wolność „życia dzieci” – wyzwolenie

Bretoński miliarder i główny akcjonariusz Vivendi został przesłuchany w środę 13 marca po południu przez zastępców komisji śledczej w sprawie częstotliwości TNT. Mowa o: CNews i C8, którym wygasają licencje na nadawanie.

Oto co było komentowane, ale rzadko widywane: Obecność Vincenta Bolloré przed zastępcami komisji śledczej w sprawie odnowienia częstotliwości TNT w środę 13 marca jako właściciela kanałów CNews i C8, w szczególności , wyróżnia się jako wydarzenie. Dwa lata temu, w styczniu 2022 r., jego wystąpienie przed inną komisją śledczą w Senacie, przy skupieniu uwagi mediów, zamieniło się w księżycowy show, podczas którego Bolloré lubił wygłupiać się przed publicznością złożoną z tchórzliwie wybranych urzędników. Od tego czasu C8 i CNews w dalszym ciągu otrzymują serię nagan od firmy Arcom, regulatora mediów i technologii cyfrowych. Znowu wtorek, w tym a „ostrożność” Po tym jak Pascal Braud powiązał pluskwy z migracją we wrześniu.

Miliarder nie zawiódł: około godzinę po złożeniu przysięgi uśmiechał się przed około piętnastoma fotografami i był przesłuchiwany w sprawie dobrowolnej aborcji. Dla tego praktykującego katolika, dwa „Wolności” se „Zderzać się”, Łącznie z tym „Dzieci, dla których warto żyć” Złożył to oświadczenie dwa tygodnie po gorącej debacie na temat aborcji wywołanej przez katolicki program nadawany w C News.

Konfrontuje się z nim około dwudziestu posłów, w tym przewodniczący komisji, poseł z Ennahdha Quentin Bataillon i sprawozdawca rebeliantów Aurélien Santoul. Obecni są także: Louis Boyard, gość last minute w miejsce swojego kolegi Aymerica Carona. Zastępca LFI, były felietonista Star Show C8, Nie dotykaj mojego telewizora, Był przedmiotem kontrowersji jesienią 2022 roku po tym, jak został dotkliwie obrażony przez Cyryla Hanounę. Za ten serial w ubiegłym roku nałożono na kanał karę w wysokości 3,5 miliona euro.

Więcej informacji wkrótce…