Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W Polsce hiperrealistyczne zabawki do przekraczania okołoporodowej peryferii

W Polsce hiperrealistyczne zabawki do przekraczania okołoporodowej peryferii

Co mogą zrobić fałszywe matki, aby pomóc młodym matkom w żałobie po poronieniu, aborcji lub utracie dziecka? Jednak niektórzy eksperci tak uważają. BBC Świat Polska ma jeden z najniższych wskaźników dzietności na świecie.

Pojawiające się w latach 90. zabawki „reinkarnacji” pozwalają niektórym kobietom pracować nad poronieniem, aborcją lub faktycznym leczeniem. Poronienie. W Polsce artystka Barbara Smolińska stworzyła własną firmę Reborn Sugar Babies, która zajmuje się produkcją hiperrealistycznych zabawek. ten Zgłoś przez BBC Wiadomości ze świata Wyjaśnia zalety tych zabawek.

W rzeczywistości te dzieci, które wyglądają jak prawdziwe dzieci, są szczególnie pomocne w funkcjonowaniu okołoporodowej perii. Elżbieta Sobolewska, Psycholog, „Te zabawki to świetny sposób na przezwyciężenie szoku, ale pod jednym warunkiem: nie zmieniają rzeczywistości”..

Wideo boRYRczxKvg

Wygraj grę

Powiedział, że trzy lata temu, na krótko przed ślubem, Olga przeżyła tragedię BBC Świat. Młoda kobieta poroniła sześć tygodni po ciąży. Zszokowana i zrozpaczona tymi wiadomościami, skonsultowała się z psychiatrą i psychiatrą. Aby uporać się z żalem, przepisali jej lekarstwa, które nie pomogły.

Wtedy, kiedy powiedzieliśmy jej o „odrodzonych” zabawkach, mówi:

Była jak noworodek z bólem. Widziałem zabawkę, ale moim zdaniem było to dziecko w łonie matki. Wywołała we mnie wiele emocji, nie zawsze pozytywnych. Ustaliłam sobie całą rutynę i dbałam o nią każdego dnia jak prawdziwe dziecko. Ale po chwili nagle przestałem to robić. Zdałem sobie sprawę, że już tego nie potrzebuję. Postanowiłem więc go sprzedać, aby pomóc komuś innemu.

Sprzedają się one dziś za 50 000 do 22 000 USD więcej niż prawdziwe zabawki. Na Stronie internetowej, Filmy, które udostępniają, biją rekordy pod względem liczby wyświetleń. A jak uważa Barbara Smolińska, kupujący robią to z różnych powodów, czasem bardzo odmiennych od wymienionych, artystka wyjaśnia: „Istnieją kolekcjonerzy, ratownictwo medyczne, szkoły położnicze”.

READ  Meksykańsko-polska koprodukcja El Hoyo en la Serka zdobywa pierwszą nagrodę w Kairze