Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„To było jak w bajce”

W wywiadzie dla magazynu „Esquire” John Travolta wspominał swój legendarny taniec z księżną Dianą, który odbył się podczas państwowego bankietu w Białym Domu.

John Travolta Pamięta spotkanie z nim Pani Diana Jakby to było wczoraj. W listopadzie 1985 r. Przedstawiciel Hollywood został zaproszony do Białego Domu na bankiet stanowy wydany przez prezydenta Ronalda Reagana i jego żonę Nancy z okazji wizyty księcia Karola i księżnej Walii w Stanach Zjednoczonych.

Wieczorem gwiazdy „Gorączki sobotniej nocy” i „Smaru” wiwatowały obiema rękami i zaprosiły księżną Dianę do tańca. Wywiad został przeprowadzony 21 kwietnia 2021 roku w meksykańskiej wersji magazynu.SzanowanyTen „magiczny moment” został zapamiętany przez aktora.

Posłała mi ten zniewalający uśmiech, tylko trochę smutny.

„Nie pamiętam, żebym został zaproszony do tańca. Miałem wielki zaszczyt i zaszczyt spędzić ten moment… Musiałem poprowadzić taniec i upewnić się, że dobrze się bawimy. To była najłatwiejsza część, ale tylko powitanie Diana odpowiednio, i ma dość. – Od zaufania i zaproszenia jej do tańca, wszystko to było trudnym zadaniem – powiedział.

„Pomyśl o wystroju. Byliśmy w Białym Domu. Była północ. Scena jest jak sen. Podszedłem do niej, dotknąłem jej łokcia i zaprosiłem do tańca. Odwraca się i posyła mi ten zniewalający uśmiech, trochę smutny, i przyjmuje moje zaproszenie. I oto jesteśmy, tańcząc razem jak w bajce. Kto by pomyślał, że pewnego dnia coś takiego im się przydarzy? Byłem na tyle sprytny, aby zapisać to w mojej pamięci jako bardzo wyjątkowy magiczny moment. ”

Podczas imprezy Diana wykonała taniec dla dwóch innych gwiazd Hollywood, Clinta Eastwooda i Toma Sellecka. Ale nie tańczyła z księciem Karolem.

Przeczytaj także : Sekrety Johna Travolty dotyczące żałoby po jego żonie Kelly Preston

Wszelkie powielanie jest zabronione