Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ten super mocny procesor Ryzen AMD odnotowuje spadek ceny, ale nie wydajność

Ten super mocny procesor Ryzen AMD odnotowuje spadek ceny, ale nie wydajność

Jeśli Twój komputer potrzebuje nowego procesora, ta oferta jest dla Ciebie. Procesor AMD Ryzen 7 5800X3D ze zniżką 44% na Rakuten. Ten wysokiej jakości chip zapewnia wydajność, której potrzebujesz!

Podczas konfigurowania nowego komputera wybór procesora jest oczywiście kluczowy. Dobry terapeuta może Ci towarzyszyć przez kilka lat, a oto taki, który może Cię zainteresować. Ofiary Rakutena Procesor AMD Ryzen 7 5800X3D Cena Z niesamowitym 44% rabatem. Początkowo oferowana w cenie 779,90 euro, tylko w wersji pudełkowej wynosi 431,82 euro.

Procesory AMD Ryzen 7 są odpowiednikami AMD procesorów Intel Core i7 i dlatego są bardzo wydajnymi procesorami do gier i wymagających zadań, takich jak edycja wideo 3D lub edycja wideo. Skorzystaj z tej oferty, aby utworzyć nowy komputer lub zaktualizować istniejący komputer.

Procesor AMD Ryzen 7: Skorzystaj z aktualnej oferty!

Procesor AMD Ryzen 7 5800X3D korzysta z unikalnej technologii: AMD 3D V-Cache, ze stosem 3D pamięci podręcznej L3, która pozwala wykorzystać 96 MB pamięci i bardzo niskie opóźnienia. Jest też 4 MB pamięci podręcznej L2 i 512 KB pamięci podręcznej L1. Procesor ma 8 rdzeni i 16 wątków. Jego zegar bazowy wynosi 3,4 GHz i może wzrosnąć do 4,5 GHz w trybie boost. Procesor ma rdzeń 7 nm i może być używany na płycie głównej kompatybilnej z Socket AM4, a zatem może być używany do aktualizacji komputera za pomocą kompatybilnej karty. Skorzystaj z tej wspaniałej oferty i zdobądź ten bardzo dobry procesor w najniższej cenie w tej ofercie obecnie oferowanej przez Rakuten.

Skorzystaj z oferty Rakuten na procesor AMD Ryzen 7 5800X3D

Redakcja BFMTV nie była zaangażowana w produkcję tych treści. BFMTV ma większe szanse na otrzymanie odszkodowania, gdy jeden z naszych czytelników dokona zakupu za pośrednictwem linków zawartych w tym artykule.